Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan lehet finoman közölni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet finoman közölni a barátnőmmel, hogy azért nem kívánom már annyira, mert elhízott?

Figyelt kérdés

Kicsit több mint 5 éve együtt vagyunk, amikor megismerkedtünk akkor ő 55 kg volt most 80 körül mozog...

Eleinte naponta többször szeretkeztünk, mert amint ránéztem egyből kívántam. Most meg már szinte rá kell vennem magam, és szóvá is tette...

Mostanában elég házsártos és hát valahogy meg kellene neki mondanom, hogy ezért van, vagyis ezért nincs annyi szex.

Félreértések elkerülése végett, én akkor is és most is eljárok edzeni, szóval csak ő hízott el...

29F 26L


2017. ápr. 17. 19:52
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
0%
Ne válogass, örülj, hogy van valakid!
2017. ápr. 17. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
8%
Lehet terhes. Erre nem gondoltál?
2017. ápr. 17. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
71%
Már nem azért de terhesen se hízik ennyit valaki én például annyira nem tudtam enni hogy még fogytam is sokat!! Ès bizony nem kène elkenyelmesedni attól hogy stabil a kapcsolat!
2017. ápr. 17. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
100%

Van aki 30 kg-t is hízik terhesen. Nem mondom, hogy egészséges, de van ilyen. Egyik barátnőm 55kg-s volt, és felszedett 35 kg-t terhesen, amit aztán nagyon hamar le is adott.

Nő létemre mondom, hogy ezt nem lehet finoman tálalni. Ha elmondod neki, hogy ezért nem kívánod már, nagyon meg fog sértődni, és jön majd a duma, hogy ha szeretsz, így is szeretsz. Nekem inkább az a bajom ezzel, hogy 26 évesen hogy hagyhatja el magát így egy nő?! Ez elég nagy igénytelenségre vall. Ő szeret téged egyáltalán? Én 41 évesen 2 gyerek után is eljárok edzeni, mert nem akarom, hogy a férjem ne kívánjon.

Elég nagy álszentség arra hivatkozni, hogyha szeret valaki, akkor mindegy neki. Már hogy lenne mindegy! Nekem sem lenne mindegy, hogy egy 150 kg-s férfi próbál megkörnyékezni, amikor 90 volt, amikor összejöttünk.

Ha már hívtad edzeni, és nem ment el veled, többet nagyon nem tudsz tenni. Akkor szakíts.

2017. ápr. 17. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
72%

Ez nem alszentseg.

Ez teny.

Baratom mikor nem ismertuk egymast tobb mint 100 kg volt.

Lefogyott tobb mint 30 kg.-t,a bore is megnyult.

Tobbszor nezegettem a regi kepeit es hat oszinten megvallva nem kivanatos szamomra es az arca sem jon be.

De most! Eskuszom hogy a vilag legjokepubb pasijat tudhatom magam mellett. Es igen szamit az a plusz 30 kg mert az ember nem gondolna mennyire eltudja csufitani az ember arcat es soha nem gondoltam hogy ez a 30 kg haj ilyen gyonyoru arcot takar. Rengeteget szamit.

2017. ápr. 17. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
67%

Figyelj... ha eleve lusta természet, akkor igazából nincs mit tenned: ideig-óráig rá tudod venni esetleg a fogyásra, vagy életmódváltásra, de ha ez nem tetszik meg neki annyira, hogy tartsa is, akkor kábé a fejedre is állhatsz.


Legközelebb válassz egy pörgősebb, izgágább lányt párnak. Az eleve nem fog rád hízni, de ha fel is szed valamit, a mentalitásából fakadóan akkor is le fogja adni.

2017. ápr. 17. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
73%
Haver, tapossál jobban eztán, mert ikrek!
2017. ápr. 17. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim válasza:
67%

Ha lusta akkor csak a kaján lehet nála változtatni.

Rá kell venned a napi 4-5 étkezésre, ami lehetőleg erőteljesen szénhidrát csökkentett legyen. De ez így még nagyon kevés, ezért mérleggel kell adagolni az étel mennyiségét: pl 100g rízs 150g csirkemell, ha nem méred meg nagy a valószínűsége, hogy szemmértékre minimum a dupláját fogjátok megenni! Ez tapasztalat :)

És hogy mindenki jól érezze magát nem árt sokkolni a szervezetet kb 2 hetente, amikor is annyit és azt eszik amit csak akar.

Heti fél kg-nál többet nem kell fogynia!

Ha jól állítjátok be a kalóriát, akkor nem érez majd éhséget.

2017. ápr. 17. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
67%
Szépen kulturáltan beszélj neki erről. Mond meg neki hogy amig vékonyabb volt akkor milyen bombanő volt és hogy ez a hajburok elfedi és az egészségét is veszélyezteti. Mert most még csak 80 kg de mi lesz később. Ha igy folytatja lesz 110 kilo is. Ami tuti baj lesz neki. Nagyon ideges lesz mivel duciknak azt mondani hogy fogyjon halálos bűn de meg kell értenie hogy ha te veled akar lenni akkor fogynia kell. Ha pedig a hájat választja nem pedig téged akkor majd lesz egy olyan pasija akinek ő 80 kilosan lesz az álom csaj de azt mar nelkuled kell elveznie
2017. ápr. 17. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:

Akkor en semmit nem szolok, masodik babat varom es en is +30kgt hiztam.

Teljesen ocsmany vagyok.

El van torzulva a kepem, egyedul a mellem az ami nagyon jo.

Amugy tiszta hajpacni vagyok. En is 165 cm vagyok, 60 kg voltam mielott terhes lettem, bomba no voltam.

El tudom kepzelni a helyzeted, teljesen megvaltoztatja az ember kinezetet a sulyfelesleg.

Szerintem ennyiert ne hagyd el semmikepp.

Probald osztonozni, mert 5 ev az csak hosszu ido.

Mellesleg nehogy aztgondolja hogy azert akarod elhagyni mert talaltal valakit aki csinosabb, mert akkor visdzaforditihatatlan lesz a helyzet es o penderit ki teged.

Sok sikert.

Egy (egyenlore) dagi anyuka :D

2017. ápr. 18. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!