Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan lehet finoman közölni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet finoman közölni a barátnőmmel, hogy azért nem kívánom már annyira, mert elhízott?

Figyelt kérdés

Kicsit több mint 5 éve együtt vagyunk, amikor megismerkedtünk akkor ő 55 kg volt most 80 körül mozog...

Eleinte naponta többször szeretkeztünk, mert amint ránéztem egyből kívántam. Most meg már szinte rá kell vennem magam, és szóvá is tette...

Mostanában elég házsártos és hát valahogy meg kellene neki mondanom, hogy ezért van, vagyis ezért nincs annyi szex.

Félreértések elkerülése végett, én akkor is és most is eljárok edzeni, szóval csak ő hízott el...

29F 26L


2017. ápr. 17. 19:52
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
Ezt nem tudod finoman közölni. Pakolj össze minden hizlaló kaját egy páncélba. Ha keresi pl a cukrot,akkor mondd hogy a cukor már egy boldogabb helyen van,az ő (barátnő) érdekében. Venni fogja a lapot.
2017. ápr. 18. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 A kérdező kommentje:
Nem állapotos, ez biztos.
2017. ápr. 18. 10:17
 23/25 anonim ***** válasza:
55%

#20

Mas az haa nom szules utan hizik meg. Nyilvan azt nem lehet kikerulni hogy a test feszesebb maradjon.

De a kerdezo noje meg nem szult!!! Ha most 80 kg mi lesz ha szul? 110 kg lesz? Meg most konnyen letudna fogyni ugy h a bore rugalmas maradjon szules utan mar nem. Sok anyuka ezzel rontja el h nem 60 kg-val szul mert ugy meg nem hizna meg ..hanem eleve 100 kgval toljak be a szuleszetre eselytelen hogy 60 kiloval jojjon ki.

En mint no,aki vilageleteben 45 kg volt most meghiztam 50 kg ra halistennek en nem is tudom ...ha en felhiznek 80-ra en olyan szinten depresszioba esnek en nem tudnek ugy elni. Nem hiszem el h a kerdezo baratnoje nem erzi magan azt hogy vesztett a szepsegebol.

2017. ápr. 18. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:

húú, nem irigyellek, azt hiszem, ha az én párommal hasonló hízás történne, akkor én sem nyúlnék hozzá. Nem bírom a kövéreket és ezt azért ő is tudja. Ő is felszedett már olyan +5 kilót ami nem igazán látszik rajta.

Én annyival tudom motiválni, hogy próbálom húzni a konditerembe, az a kis kocogás amit csinál is jobb a semminél, bár látszik, hogy sokszor nem adja bele magát sajnos. Amire még odafigyelek, hogy egészségesen együnk, szóval semmi Junk Food és hasonló, így alapból nehezen hízik az ember.

Ami még picit "aljas", de beválik, hogy elhintem, ha valaki szépet látok. Pl múltkor megjegyeztem, hogy láttam egy csajt hasgyakorlat közben, hogy mennyire durván szép hasa volt, így szép, úgy szép és naná, hogy 2 hétig folyamatosan bámulta magát a tükörbe és extra adag hasgyakorlatot csinált (de ezzel finoman kell bánni)


Ami nálad van az már extrém. Olyan csaj akit nem érdekli az egészség és a fittség. Sajnos. Én őszinte lennék a csajjal, hiszen elvárom, hogy velem is őszinte legyen. Nem akarnék egy olyan lánnyal élni aki már 26 éves korában ennyire elengedte magát, mert elképzelni sem tudom, hogy 40 évesen milyen lesz. Szerelem megmaradhat, de testi vonzódás nem lesz meg.

Egyik kolleginám is ilyen kövér kb, hát most így ránézve, nem irigyellek, én sem tudnék vele szexelni, hiába lehetett pár évvel ezelőtt "szép".

2017. ápr. 18. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
Az teljesen más, ha valaki azért hízik meg, mert terhes. Ezt normális férfi megérti, és szülés után simán le lehet fogyni. Ebből ne csináljatok már ügyet? Én 72 kg voltam, amikor teherbe estem, 90 kg-val mentem szülni, úgy néztem ki, mint egy elefánt. Sajnos szülés után vagy egy évig nem is tudtam sokat leadni, mivel szoptattam is, sem a kemény edzés, sem a koplalás nem jöhetett szóba. A szoptatás befejezése után viszont diétáztam, tornásztam, és szebb vagyok, mint szülés előtt. Ez teljesen természetes.
2017. ápr. 18. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!