Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mi volt eddig a legbetegebb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi volt eddig a legbetegebb kérés a párotok részéről, szex terén?

Figyelt kérdés

Barátomnak cigi fétise van, imádja ha orális szex közben rágyújtok és úgy kényeztetem a farkát,ráfújom a füstöt, ráhamuzok a hasára, farkára. Viszont tegnap este azt kérte, hogy nyomjam el a csikket a makkján............. na ez egy kicsit sok volt még nekem is, természetesen nem tettem meg, nem haragudott meg, de láttam rajta hogy nem tetszett neki.. nem értem mi lett volna benne annyira élvezetes számára, mert garantáltan befosott volna a fájdalomtól.

A ti párotoknak mi volt eddig a legbetegebb perverz kérése? 34/N


2017. ápr. 23. 21:17
 1/6 anonim ***** válasza:
94%
Atya isten, beteg egy pali lehet...
2017. ápr. 23. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
49%

Az enyémnek, hogy fossak a farkára anál közben/után. Hosszú kérlelés után, most havi egyszer csináljuk ezt.

21/l 19/f

2017. ápr. 23. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Kemény ez az utsó..
2017. ápr. 23. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
92%
Mennyi beteg ember van,jesszusom....
2017. ápr. 23. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
95%

4.

Ezen én már meg sem lepődöm.

2017. ápr. 23. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az én páromnak a "pisiszex" volt a kérése. Először nem tetszett az ötlet,majd megbírkóztam vele,és belementem.Bevetettük,tetszett mindkettőnknek,azóta néha megismételjük.:)
2017. ápr. 24. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!