Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit jelent az ha a baratom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelent az ha a baratom szex kozben masra godol?

Figyelt kérdés
azt mondta hogy izgatom es vagyik ram de neha bevillanak neki mas lanyok az o ideal lanyai es a regi baratnoi
2016. szept. 18. 10:02
 1/9 anonim ***** válasza:
51%
Akkor még is csak rájuk áll fel neki...
2016. szept. 18. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
79%

Hát ez nagyon gáz.

Én a helyedben egyszer szex után mondanám neki,hogy azt képzeltem,hogy egy 20 centis farok bennem és nem az övé. Így sokkal nagyobbat élveztem.


Amúgy meg dobd ki ezt a szemetet! Csak masztizásra használja a tested.

2016. szept. 18. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
0%
Csak egyszerűen hülye ,hogy be is vallotta,amit minden férfi csinál néha vagy gyakran. Alap ,hogy soha nem szabad őszintének lenni egy nővel ,mert egyből behisztiznek :D
2016. szept. 18. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 RoseTyler ***** válasza:
54%

Azért az nem mindegy, hogy szex közben végig és mindig másra gondol, vagy csak bevillannak neki néha más lányok!

Az első esetben nem vagy elég jó neki, a másodikban viszont szerintem abszolút nincs gond.

Én is szoktam néha szex közben más pasikra gondolni, és egyáltalán nem szándékosan, ez csak úgy jön magától. Mondjuk én sok erotikus fantasyt/sci-fit írok, szóval eléggé sok minden kavarog olykor a fejemben, néha nehéz kiszakadni ezekből. :D Ettől még vonzónak látom a páromat és szívesen szexelek vele, csak vannak ilyen pillanatok, amikor nekem is bevillan ez-az hosszabb-rövidebb időre. Amúgy szerintem ő is szokott más csajokra gondolni. De kit izgat, ha mégis tíz éve velem szexel?! :D

2016. szept. 18. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Titusztitusz ***** válasza:
93%
Hát...Sok jót nem jelent hosszútávra ez a vallomás,attol tartok...
2016. szept. 18. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 icu75 ***** válasza:
52%
Hát nekem sanszos hogy a barátod nem ezt mondta hanem ezt VÁLASZOLTA. Ha így van akkor pedig megtudtad hogy miért nem kell hülyeségeket kérdezni.
2016. szept. 18. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
53%

Azt jelenti, hogy a barátod egy ba.rom, hogy ilyet hangosan bevall.


Időnkénti bevillanások benne vannak időnként a pakliban.

2016. szept. 18. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Azt jelenti, hogy jobb vagy, mint egy guminő, nem kell se felfújni, se kimosni.
2016. szept. 18. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Amikor nálam ez a szex közben fantáziálgatás bejött a képbe, néhány hét leforgása alatt követte a szakítás...
2016. szept. 18. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!