Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Egy Prostituáltnak minek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy Prostituáltnak minek strici mi értelme?

Figyelt kérdés

Azokat a prostikat akiknek nincsen stricijük azokat megértem hiszen saját maguknak keresik a pénzt és saját maguk is költik el.De azokat akiknek van stricijük azokat nem értem,Nem értem hogy egy prostinak minek kell strici amikor az csak elveszi az összes pénzét uralkodik rajta és bántalmaza megveri a prostit.

Pl ismertem a falunkban egy lányt akit a barátja futtatott és a barátja ütte vágta ki verte szinte az összes fogát 19 éves volt a lány de az első fogsorra hiányzott és mindig kék zöld volt ennek ellenére mindig úgy szólt a barátjához hogy szivem drágám stb



2017. ápr. 30. 09:49
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ez mar terror... a csajnak nem volt annyi esze hogy ott hagyja? Meg egy not megutni? Nekem tuti nem menne. Inkabb elmennek otthonrol ha olyan vita lenne, kiengednem futas kozben a gozt, ha mar jarok.
2017. ápr. 30. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Mert a legtöbb prostinak akinek stricije van az nem Önszántából csinálja. Plusz a stricije védi meg
2017. ápr. 30. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ami példát leírtál az azért már nagyon szélsőséges. Gondolom a lány eleve nulla önbizalommal, és önbecsüléssel lépett bele a kapcsolatba, amit a strici mégjobban lerombolt, plusz elhitette vele, hogy ezért mégjobban fogja szeretni (mondjuk eddig sajnos gyakori a történet)

Az hogy ennyire bántalmazza az már nagyon szélsőséges. Vagy egy idegbeteg állat, vagy "csak" hogy jobban tudjon szopni, véletlenül se fogazzon, elbírjon egy extra vastaggal is...


Amúgy a strici tényleg sok esetben meg is védi a lányt, vagy eleve szerencsétleneket adják-veszik, és fenyegetik azzal hogy ha ki akar lépni, akkor nemcsak őt, de a családját is kinyírják

2017. ápr. 30. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
2-es egy igazi talpra esett lány megtudja magát védeni gáz sprayvel gáz pisztolyal vagy késsel bármi de ha csak stricije van akkor mire felhivja a stricijét addigra a vendége megöli
2017. máj. 1. 08:45
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Fordítva ülsz a lovon, kérdező. Nem a prostinak van szüksége a stricire, hanem a stricinek a prostira. Ráerőlteti magát, és lehiteti vele, hogy megvédi. Közben meg kitartatja magát vele, elszedi a pénzét, állandó terrorban tartja.
2017. máj. 3. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!