Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lefeküdtem egy jóval fiatalabb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lefeküdtem egy jóval fiatalabb fiúval, mi a véleményetek? Másnak is bejönnek a fiatalok?

Figyelt kérdés
25 éves vagyok, nem régen ért véget egy hosszabb kapcsolatom, és egy buli alkalmával megismerkedtem egy tipikus babaarcú fiúval, és egy kis alkohol hatására sajnos megtörtént a dolog. 16 éves múlt el épphogy. Az a baj, hogy tetszenek ezek a tipikus 15-16 éves helyes srácok, de nyilván nem tervezem ebből rendszert csinálni...más is van így ezzel?

2017. máj. 4. 21:54
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:

Én 21 vagyok és sajnos vagy nem sajnos nem mondhatom magam túl férfiasnak.

Hát ez van. Mondjuk néha kicsit idegesítő tud lenni, hogy valami kis 16 évesnek néznek.

2017. máj. 4. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
Be,csak nekem a lányok.Viszont én már idősebb vagyok,de kb. 22-23-nak hisznek,sajnos.
2017. máj. 4. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
82%
Nekem is mindig bejöttek a fiatalabbak. Én még nem is voltam nálam idősebbel de ez nem zavar. 21/L
2017. máj. 5. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
57%

A tinifiúk jönnek be a legjobban,14 éves sráccal is jártam 22 évesen:-)Most is a 15-19 éves korosztály a kedvencem,nem is voltam még 25 felettivel.Miért nem csinálnál belőle rendszert?Irtó dögösek,vonzóak,szexiek,sokkal jobbak mint a 25 felettiek.

23/L

2017. máj. 5. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
#8 vagyok. Miert lettem lepontozva? Mas is ugyanezt irta, mi nem tetszik, vallaljatok mar fel...
2017. máj. 5. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
17 évesen volt egy kalandom egy 22 éves csajjal. Az első perctől világos volt, hogy nem lesz folytatás, de jó volt így. Én tudtam, hogy egy év múlva kezdem az egyetemet és legalább 5 évig tart. Ő már túl volt egy főiskolán és könyvelőként dolgozott. Engem nagyon irigyeltek a haverjaim, mert tapasztaltabb nőről volt szó. Az eseményeket a csaj irányította, semennyire nem bántam, jó volt.
2017. máj. 5. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
Nagyon szerencsés a srác, akinek ilyen kaland jön össze.
2017. máj. 5. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 A kérdező kommentje:
Azért az idősebbek is tetszenek, de sajnos akad 15-16 évesből is olyan, akin megakad a szemem...
2017. máj. 5. 12:09
 19/24 anonim ***** válasza:
87%

Én speciel 18 éves fejjel nem tudnék lefeküdni egy 14-17 éves sráccal.

Az idősebbek jönnek be. Mit kezdenék már egy kisfiúval? Nem szeretek tanítgatni.

2017. máj. 7. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
Ennyire fiatalok, meg babaarcúak nem. De volt 9 évvel fiatalabb párom 2 évig, igaz, nem is vagyok épp mai csibe.
2017. máj. 7. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!