Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk, férfiak! Sokan a vékony...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, férfiak! Sokan a vékony sportos lányokat tartjátok vonzóbbnak, szexinek. Miért jobbak ők mint pl a molettebb lányok? (nem kövér)

Figyelt kérdés
Persze van kivétel nem is tőlük kérdezem. Csak nem értem hogy sokszor a teltebb nők miért szorulnak háttérbe a férfiaknál
2017. máj. 9. 08:41
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
71%

Szegény kérdező direkt írta, hogy nem kövér, hanem molett lányokról beszél. Különbség:


Kövér lány:

[link]


Molett lány:

[link]


Egyébként az egyik válaszolóval értek egyet. Szerintem sok férfi vonzódik a teltebb lányok iránt, csak nem ez a trendi, így nem hangoztatják, nem ilyen lányokról készült képeket mutogatnak egymásnak stb.

2017. máj. 9. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
42%

Nekem a kövérségről - a molett is AZ - az egészségtelenség és lustaság jut ezsembe.


Mindig egy tohonya, hájas csajt látok magam előtt, aki zabálja a... ezt-azt, ráadásul nekem hobbim a túrázás (meg sok pasasnak van mászkálós hobbija), és nem hiszem, hogy egy elhízott lány tudná velem tartani a tempót.


Harmadrészt pedig szeretem pakolgatni a barátnőmet az ágyban, ami egy kövér nővel nem megoldható, mert beleszakadok.

2017. máj. 9. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 Diavolino44 ***** válasza:
100%
Azert nem mindenki aranyosan molett ezt tegyuk hozza. Van akinek jol al plussz 15 kg. Van aki mar plussz 5 kgtol is elhanyagoltnak nez ki.
2017. máj. 9. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
88%

"Nekem a kövérségről - a molett is AZ - az egészségtelenség és lustaság jut ezsembe. "


Hát én egész életemben versenyszerűen sportoltam, figyelek az étkezésemre, még is, mivel endomorf alkat vagyok, sosem leszek vékony. Kb úgy is nézek ki, mint ezen a képen az endomorf csaj, csak nagyobb a mellem.


[link]


Egy barátnőm meg életében nem sportolt, egészségtelen mélyhűtött vackokon él, szült egy gyereket, és olyan karcsú, mint egy címlaplány.


Szóval ez egy nettó baromság, és nagy általánosítás.

2017. máj. 9. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
84%
Amit a 11-es linkelt molettnek,szerintem sokan szeretnének úgy kinézni.Hiába sovány valaki ha ronda.
2017. máj. 9. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Nincs különösebb oka. Amióta érdekelnek a lányok valahogy így alakult ki bennem. A teltebb valahogy sosem vonzott, lényegében nincs olyan ami tetszik benne. Nem hiszem, hogy bárhogy is befolyásolná az ízlésem az én alakom. Voltam egy időben kissé elhízottabb, de bár jó egy ideje elég vékonynak vagyok mondható.

Az egyik válaszoló írta, hogy manapság a vékony derék és nagy fenék a divat -> engem kicsit sem vonz.

Az ideál nálam valahogy így alakult: vékony, vékony és sportos (de nem izmos) és mindez kicsi/közepes fenékkel és mellel (semmiképp nem naggyal)

Amúgy több mindenkit ismerek, aki kicsit teltebb alakot kedveli. De még egyébként alakon kívül sok egyéb más befolyásoló tényező is van.

2017. máj. 10. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
33%

1) a sportos NEM vékony. A sportos az sportos.

2) Vékony az, akin se zsír, se izom nincs. Nem szép.

3) Nem szeretjük a hájpacnikat, pont azért nem, amiért ti. Randák és ártanak maguknak.

2017. máj. 14. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!