Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek miért kívánja már...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek miért kívánja már ennyire ritkán a szexet?

Figyelt kérdés

A barátnőmmel 9 hónapja leszünk együtt.

Minden héten 1x átmentem hozzájuk hétköznap, hétvégén pedig általában ő aludt nálunk. Szeptember közepe környékétől rendszeres volt mindkét alkalommal a szex, így megvolt heti 2, amivel úgy tűnt mindketten nagyon elvoltunk. Aztán Újév óta teljesen más a helyzet, heti 1 bőven elég neki, de sokszor ennél kevesebb is. Amikor észleltem a problémát próbáltam vele megbeszélni, hogy mégis mi a gond és miért csökkent az alkalmak száma, de Ő állítja a mai napig, hogy a szexszel az égvilágon semmi gondja nincs és nagyon szereti, csak neki kisebb igényei vannak. A heti 1 alkalomba még úgy csak-csak belementem, mert rá sem akarom kényszeríteni magam, azonban most már ott tartunk, hogy hétvégén találkozunk és a 2. hét lesz, hogy nem történt semmi. Én egyszerűen bármikor vevő lennék rá, időtől, fáradtságtól vagy bármi mástól függetlenül, de már egy jó ideje lényegében önkielégítéshez kell folyamodnom, mert egy pár hónapja már azt sem csinálja annak ellenére, hogy tudja, nekem másak az igényeim. 2 hétig nem találkozhattunk mert beteg volt és hasonlók, majd utána még kétszer találkoztunk és harmadjára volt hajlandó bármire is... Azt beszéltük meg az elején, hogy majd ő kezdeményez mert ha rajtam múlik folyamatosan kezdeményeznék, de múltkor már én is próbáltam és csak a visszautasítást kaptam, mert Ő "fáradt". De amikor a barátnőjével kellett hajnalig fent lenni hogy beszélgessen vele, ahhoz nem fáradt...

Tanácstalan vagyok, szerintetek mi lehet a gond? Velem lehet valami, csak nem mondja el?



2017. máj. 10. 19:03
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Tudja frász, de ez csak kifogás. Ha nem kívánná a szexet, de tudja, hogy te igen, akkor is van egy-két dolog, amivel a kedvedre tudna tenni, fel is izgatna és ki is elégítene, anélkül, hogy megerőszakolná magát.
2017. máj. 11. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Szerintem is így van, de akkor mi lehet a gond? Beszéljek vele megint? Mondjuk úgyis csak az lesz megint a reakcio hogy nincs semmi gond...
2017. máj. 11. 17:32
 13/13 anonim ***** válasza:
100%

A szerelem valójában csak egy hormonmix, kérdező. Ha nincs utánpótlás, fél-két év alatt lebomlik, hiszen Evolúció bácsi csak arra találta ki, hogy addig együtt tartsa a párt, amíg a nő megtermékenyül. Ennek múltával okafogyottá válik, és ahogy lanyhul a lángoló szerelem tüze, úgy csökken a nő libidója is. A női nemi vágy nem olyan magától értetődő, mint a pasiké. A meglétéhez általában kell egy szeretett férfi is, míg mi pasik érzelmi állapotunktól függetlenül mindig készen állunk a szexre. Állítólag férfi agyában 4x akkora helyet foglalnak el a fajfenntartási, mint a létfenntartási funkciók. A nők esetében ez az arány fordított.

Nem ragozom. A lényeg, hogy a barátnődnél múlóban van a szerelmi mámor. Erről nem ő tehet. A szerelem vagy megvan, vagy nincs meg. Akarattal nem irányítható. Ha csökken, az általában azért van, mert a partner nem tesz meg mindent a fenntartásáért. Mert tudd; megszerezni könnyű valakit, csak megtartani nehéz. Fiatalon azt hiszi az ember, hogy na, megvan a csaj, hátra dőlhetek. Hát nem! A kapcsolatot ápolni, a szerelmet ébren tartani kell. Mindkét félnek.

2017. máj. 12. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!