Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Egyre jobb az idő. Én lányként...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyre jobb az idő. Én lányként ilyenkor szeretek lengébben öltözni, s szeretem, ha az utcán megnézik a lábamat, vagy a dekoltázst. Más lányok is vannak így? Nem vagyok magamutogató, szépnek mondanak, de szeretem, ha megnéznek.22L

Figyelt kérdés
Sőt ha még jobb az idő előfordul, hogy nem veszek fel bugyit pl szoknya alá, mert engem izgat hogy ilyen természetes módon mászkálok. (Még mielőtt jönnének az osztó válaszok, nem ülök le ilyenkor tömegközlekedésen, nem kenem össze az ülést, és nyilván ha menstruálok akkor hordok bugyit. Sosem kaptam fertőzést.) Érdekel, ha rajtam kívül van-e még így lány?
2017. máj. 16. 11:15
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
Tök jó, hogy a kérdés lányokhoz szól, s itt sok fickó gondolja magát lánynak, vagy csak olvasni nem tudnak ;)
2017. máj. 16. 13:23
 12/19 anonim ***** válasza:
100%
Néha jól esik hogyha megnéznek az utcán, de minden esetben csak a párom véleménye számít, senki másé. Én is szeretek lenge ruhákat hordani, van hogy tanga nélkül. A párom pedig jól kezeli az ilyeneket mikor megnéznek az utcán, volt már hogy mögöttünk pasik jöttek, rajtam hosszú fekete földig érő maxi ruha, párom keze a derekamon. A pasik ott beszélték hogy milyen jó popsim van erre a párom elkezdett mosolyogni majd rámarkolt a popsimra. A srácok hangot adtak a dolognak a párom hátranézett elnevette magát és mentünk tovább. Ő is tudja hogy azért ez az én önbizalmamnak is jót tesz. Nem akad fent az ilyeneken de persze csak kultúráltan tűri el. 21L
2017. máj. 16. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha a lányokra várnál itt állna a kérdésed üresen! Amúgy meg ha szereted ha megnéznek, akkor nem értem mi a problémád azzal hogy fiúk is hozzászólnak?
2017. máj. 16. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
88%

Tiniként én is szerettem, ma már nem abban lelem örömöm, ha egy csapat kiéhezett kan élvezkedik a látványomban, hanem, ha valakinek én vagyok a mindene és a lelkem szépségét látja meg.

21L

2017. máj. 16. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%
Én nem vagyok így ezzel. Nem szeretem ha megnéznek mert valamiért mindig azt hiszem ,hogy rossz látványt keltek. Nem tartom valami szépnek magam habár eddig sokan próbáltak bevágodni nálam. Általában (sőt nyáron is) rétegesen öltözködöm ,bő ruhákat hordok hogy eltakarjam a testem. Ezekalapján a közeljövőben a barátom sem a külsőmbe fog beleszeretni az tuti:D L/18
2017. máj. 16. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
77%
En magamnak oltozok csinosan, nem masoknak. Ugy nagyobb az onbizalmam, jobban erzem magam, ha tetszek magamnak. Ha en ebbol mint kulso szemlelo, nem veszek eszre semmit, hogy rajtad nincs bugyi meg mittudomen, akkor lelked rajta, te dolgod. De NE vegyem eszre legyszi. Nem vagyok kivancsi a muffodra az utcan.
2017. máj. 17. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
A megnézéssel semmi gond, de mikor konkréten szemmel vetkőztetnek, vigyorognak meg beszólogatnak, az már kicsit sok. L
2017. máj. 19. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Én azt imádom amikor a fenekemet nézik meg:D Ne szólogassanak, aztán felőlem képzeletben le is lehet vetkőztetni:)
2017. aug. 3. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Engem megbámulnak akkor is, ha farmerben vagyok. A puncim dombját is szokták nézni. Nem mindig tudom hová tenni a helyzetet.
2017. aug. 4. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!