Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Furcsa, hogy oda vagyok a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Furcsa, hogy oda vagyok a szép, formás, izmos vádlival rendelkező lányokért?

Figyelt kérdés
Ha csak tudom, megnézem, mennyire izmos, formás egy lány vádlija, lába, bele tudok szerelmesedni ezekbe a testrészekbe:) A többi paraméter sem hanyagolható el, de én valahogy ezen le tudom mérni, mennyire sportos, vagy punnyadt egy lány. Más is "küzd" hasonló gondolkodásmóddal?

2017. máj. 20. 13:01
1 2 3 4 5 6 7
 11/68 anonim ***** válasza:
93%

Én meg mindig azt gondoltam, hogy senkinek nem tetszik, nem is nőies...

Alig-alig hordok rövid ruhát, szoknyát, pedig fele ilyen sincs nekem, mint a linkelteknek.

2017. júl. 18. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/68 anonim ***** válasza:
77%

Előző: Nyugodtan hordj bármit, nem hiszem, hogy tudsz olyan izmos vádlit produkálni, ami a magamfajtáknak ne tetszene! Akinek a zörgő csontú őzgidák tetszenek, azoknak talán nem előnyös az alakod, de velük ne törődj, szerintem kisebbségben vannak.


#10 voltam

2017. júl. 18. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/68 anonim ***** válasza:
100%
Én nem vagyok még csak husisabb se. Vékony vagyok, de idétlen lábakat örököltem...Nekem nem tetszik, nem azért nem viselek rövidet, mert másnak ne tetszene.
2017. júl. 18. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/68 anonim ***** válasza:
13%
ÁÁÁÁÁÁÁÁ neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee jajjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj:DDD Ez undorito!:DEgy nőn semmi izom ne legyen!Aki ezt szereti az meleg .Söt nőnek semmi sport.
2017. aug. 31. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/68 anonim ***** válasza:
84%
Teljesen normalis. Formas combfixes az isteni
2017. aug. 31. 05:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/68 anonim ***** válasza:
72%
Utolsó te ritka hülye vagy... Ha nem lenne rajta semmi izom, rég meghalt volna, ugye felfogtad? Olyan nincs, hogy egy emberen (nemtől függetlenül) ne legyen izom, már maga a szív is izomból van! Hányas voltál biológiából? Az meg milyen már, hogy semmi sport? Undorodsz valakitől, amiért kocogni jár, biciklizik, vagy mi? Remélem, az életben nem lesz senkid...
2017. szept. 23. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/68 anonim ***** válasza:
34%

[link]


Te jó ég.... a Lánchíd áll ilyen lábakon :)) Nem valami nőies.

2017. szept. 23. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/68 anonim ***** válasza:
90%
100% érthető, magam is így vagyok ezzel. Szép lehet egy vékony hosszú láb, de KELL vádli! Ha igen izmos, formás, ugyanakkor vékony bokával, attól megőrülök. Előszerezettel nézek balettos táncművészeket. Csodálatos lábakat, vádlikat találhatok. Szerintem aki igazán szereti a női lábakat, az többnyire a formákat is keresi rajtuk. Egy sorvadt pálcika az nem túl izgalmas forma.
2017. szept. 23. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/68 anonim ***** válasza:
100%

Nem fura.

En gyari hibas vagyok, a fel csaladfamnak ilyen a laba, mint nekem: vastag boka, zero vadliizom, eeees meg egy kicsit gorbe is. Ja, es rovid. Gyonyoru darab, 35 evnek el kellett telnie, hogy ne erdekeljen es hajlando legyek nyaron szoknyat venni. Elotte inkabb megsultem, mint hogy mutogassam. Munkaba most se jarnek szoknyaban.

2017. dec. 6. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/68 anonim ***** válasza:
88%
Nem tudom, miért lettem azért lepontozva, mert leírtam, hogy izom nélkül nincs élet. Egyes emberek fájóan ostobák.
2017. dec. 13. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!