Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Furcsa, hogy oda vagyok a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Furcsa, hogy oda vagyok a szép, formás, izmos vádlival rendelkező lányokért?

Figyelt kérdés
Ha csak tudom, megnézem, mennyire izmos, formás egy lány vádlija, lába, bele tudok szerelmesedni ezekbe a testrészekbe:) A többi paraméter sem hanyagolható el, de én valahogy ezen le tudom mérni, mennyire sportos, vagy punnyadt egy lány. Más is "küzd" hasonló gondolkodásmóddal?

2017. máj. 20. 13:01
1 2 3 4 5 6 7
 51/68 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is bejön az ilyen vádli
2021. júl. 30. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/68 anonim ***** válasza:
100%
Mi férfiak, nem szeretjük az elfolyós teheneket! Röviden kb. ennyi!
2021. szept. 25. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/68 anonim ***** válasza:
100%
Lol nekem akkora a vádlim, hogy mindig viccelődnek vele, hogy egy focista vagyok xD
2021. okt. 6. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/68 anonim ***** válasza:
86%

Nem hiszem, hogy furcsa. Biztosan minden embernek van, ami különösen vonzó számára egy másik emberen.

Oké, én ezeket a lábas "fétiseket" abszolút nem bírom, de ettől függetlenül nem hiszem, hogy baj van ezzel. :)


19/L

2022. szept. 3. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/68 anonim ***** válasza:
93%

Számomra mindig több egy nő, mint egy izmos vádli, vagy nagy mell, izgató fenék. Inkább a filigrán, feszes testalkatot szeretem. De azzal a nővel szeretek szóba elegyedni, akinek a szeme megfog. A többi ajándék.

Figyeljétek meg, hogy amikor egy nő terhes lesz, először elkezd a lába izmosodni, és csak utána nő meg a pocakja! :) Nyertem így fogadást, hogy megmondtam XY-ról hogy terhes! Hülyének néztek, de én láttam hogy a lába elkezdett izmosodni, és nyertem!

2022. szept. 3. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/68 anonim ***** válasza:
85%

55.

Az nem formásodás/izmosodás.

Hanem felvizesedik terhesen meg nő a testzsírszázaléka.

2022. szept. 3. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/68 anonim ***** válasza:
92%

Nekem is izmos vádlim van, pl mint a 10/1 képen.

Én nem foglalkoztam vele csak miután mondták páran hogy milyen izmos, volt hogy poénkodva odaszurták hogy olyan mint egy fiúé aki sportol focizik, nekem ez annyira nem volt vicces, utána sokáig takargattam, majdnem hogy szégyelltem. De aztán megbékéltem vele, sokan dicsérik, megkérdezik hogy mit sportolók 😃

Amikor tavasszal bejön a rövidnadrágos szoknyás szezon, a kezdet, az első rövidnadrágos napok kicsit stresszes és zavarbahozó, hogy az az első a pasiknál hogy utcán járva és a melóhelyen egyből lecsekkolják a popóm és a lábam.

De aztán megszokom és nem foglalkozok vele

2023. febr. 14. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/68 anonim ***** válasza:
Mi a helyzet az izmos karral?
2023. febr. 23. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/68 A kérdező kommentje:
Az szintén gyönyörű, de valahogy a lábakat előbb megnézem :)
2023. febr. 23. 19:54
 60/68 anonim ***** válasza:

Ez furcsa mert nekem is ilyen vádlim van aztán gimibe csúfoltak is a fiúk… Nekünk a családba van, nagymamámnak és anyukámnak is ilyen pedig nem sportolnak semmit.

Nekem is ilyen viszont én sportolok is hozzá, mindig rettegek hogy nagyobb ne legyen, de nem ettől lett olyan. Ez a zsírpárnák eloszlása a női testen.. Van akinek ez a mell, van akinek fenék, comb, stb.

A lényeg hogy én nagyon szégyellem az enyém, egyáltalán nem tartom nőiesnek, mindig takargatom és ha lenne lehetőségem tuti hogy plasztikai beavatkozásnál “kivágatnék” belőle.. De irtózom az ilyesmitől, szóval marad a természetadta és a takargatás… :/ Egyszerűen nemtudom elhinni hogy ez egy fiúnak/férfinek tetszhet…

30/N

2023. jún. 30. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!