Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Furcsa, hogy oda vagyok a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Furcsa, hogy oda vagyok a szép, formás, izmos vádlival rendelkező lányokért?

Figyelt kérdés
Ha csak tudom, megnézem, mennyire izmos, formás egy lány vádlija, lába, bele tudok szerelmesedni ezekbe a testrészekbe:) A többi paraméter sem hanyagolható el, de én valahogy ezen le tudom mérni, mennyire sportos, vagy punnyadt egy lány. Más is "küzd" hasonló gondolkodásmóddal?

2017. máj. 20. 13:01
1 2 3 4 5 6 7
 61/68 anonim ***** válasza:

60

Elég sok a lábfétises ember, köztük tuti van, akinek ez bejön. De ha mellé sportos az alkatod, akkor van egy olyan érzésem, hogy teljesen felesleges aggódsz emiatt, nekem pl. bejönnek az izmos lányok, nők

2023. jún. 30. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/68 anonim ***** válasza:
Hat szerintem normalis . Bar a csaj nem igazan izmos 🤣
2023. aug. 3. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/68 anonim ***** válasza:
Én a hatalmas, lógós melleket imádom, hatalmas bimvó udvarra, meg a ronygos pinára. mindenkinek más
dec. 29. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/68 anonim ***** válasza:
100%
Van egy kolléganőm, neki van eszméletlen formás vádlija (sportol rendszeresen). Nincs lábfétisem, de a kedvéért lenne:)
dec. 29. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/68 anonim ***** válasza:
64: Valamiért lábfétis alatt általában a lábfej iránti rajongást értik. De amúgy nekem is az izmos vádli meg a comb a mániám.
dec. 29. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/68 anonim ***** válasza:
Az lenne a fura,ha nem lennél...L.
dec. 30. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/68 anonim ***** válasza:
Most nézem, milyen régi a kérdés, mégis előkerült.
dec. 30. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/68 anonim ***** válasza:
67. régebben normálisabb volt az oldal,vagy a felhasználók színvonala. Én is gyakran visszamegyek és több éves kérdéseket olvasgatok,néha válaszolok is rá,holott tudom,hogy ezeket már alig olvassa valaki :)
dec. 30. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!