Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Furcsa, hogy oda vagyok a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Furcsa, hogy oda vagyok a szép, formás, izmos vádlival rendelkező lányokért?

Figyelt kérdés
Ha csak tudom, megnézem, mennyire izmos, formás egy lány vádlija, lába, bele tudok szerelmesedni ezekbe a testrészekbe:) A többi paraméter sem hanyagolható el, de én valahogy ezen le tudom mérni, mennyire sportos, vagy punnyadt egy lány. Más is "küzd" hasonló gondolkodásmóddal?

2017. máj. 20. 13:01
1 2 3 4 5 6 7
 41/68 anonim ***** válasza:
100%

#40: Meg kell szokni ezt. Akinek pl. a fogpiszkáló alkatú nők jönnek be, sosem fognak megérteni minket, miért szeretjük a domborodó, izmoktól feszülő, kidolgozott combokat, vádlikat. Sok férfinak pl. kisebbségi komplexusa van, mindenképp legalább ötször erősebbek akarnak lenni a nőknél, mert ettől érzik magukat férfiasnak. Ők gyakran betegesen irtóznak a sportos, erős nőktől, ahogy sokan ugyanilyen okból az okosaktól is világgá futnak. De még ez sem biztos, néha egyszerűen megmagyarázhatatlan, mitől látunk egy testalkatot vonzónak vagy taszítónak. Valami mélyen gyökerező ösztön is lehet mögötte, logikus ok nélkül.


#39 -es vagyok.

2020. nov. 16. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/68 anonim ***** válasza:
100%
Csak akkor ne szólna be az ilyen nyomi. Neki attól se több, se kevesebb nem lesz, hogy másnak meg más az ízlése.
2020. nov. 16. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/68 anonim ***** válasza:
100%
Pont ezért imádom nézni a balettos lányokat. Meg a tornászokat is persze. Hú, azok a vádlik, azok az izmok, ahogy feszülnek... ráadásul ilyen kecses hajlékonysággal párosulva. A leggyönyörűbb forma a világon! Számomra ez jelenti a tökéletességet. Ott van az instán például Petra Conti (principal balerina), vagy Scarguemez, nekik csodálatos szép vádlijuk van! Egyszerűen tökéletes! Ízlés dolga, de nekem a nagyon vastagon izmos, amolyan gyúrós fajta már nem jön be. Mellesleg egy kevésbé tökéletes láb is lehet sexy.
2021. jan. 13. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/68 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó jól mondja. A formás, kecses, izmos láb gyönyörű, nagyon nőies!
2021. jan. 13. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/68 anonim ***** válasza:
100%

Egyik kedvenc, ide vonatkozó YouTube csatornám. Egy lány, aki imádja a combizmait, vádliját, hasizmát demonstrálni:


https://www.youtube.com/channel/UCGJANDf_661nf3yAaOkVXPg/vid..


Szerintem 10/10 -es alakja van.


#41, #39 voltam.

2021. jan. 13. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/68 anonim ***** válasza:
100%
nem, dehogy. Nekem is bejön
2021. febr. 7. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/68 anonim ***** válasza:
100%
Nem véletlenül szerettük már fiatalon a jégtáncot, a törékeny de izmos combú lányokat!
2021. febr. 22. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/68 anonim ***** válasza:
100%
Nem furcsa.
2021. febr. 22. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/68 anonim ***** válasza:
100%
Ezek szerint, nem vagyok egyedül? Én is imádom, ha egy csajnak izmos a vádlija.
2021. jún. 21. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/68 anonim válasza:
100%
Ne is mondd... Most a nyári melegben akárhol járok, akármerre nézek, az utcákon lépten-nyomon gyönyörű, rövidnadrágos nőket látok, izmos, feszes combokkal, vádlikkal, teljesen kész vagyok tőlük. Mániákusan rajongok a női test szépségéért, főleg az izmos, sportos lábakért, kerek fenekekért.
2021. jún. 26. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!