Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Melegek! Bennetek mit vált ki...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melegek! Bennetek mit vált ki egy nagyon szép formás idomokkal rendelkező hiányos öltözetű nő látványa?

Figyelt kérdés
Semleges reakciót vagy undorodtok tőle.

2015. nov. 9. 19:11
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
tetszik ha szép, de nem vonz szexuálisan
2015. nov. 9. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Benned mit vált ki egy izmos hiányos öltözetű férfi?
2015. nov. 9. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
69%
Undor.
2015. nov. 9. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
95%
Ugyanúgy tudok értékelni egy szép nőt, csak engem nem vonz szexuálisan. Tehát tetszik, csak nem izgulok fel.
2015. nov. 9. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
80%
Belőlem mindig azt, hogy de szép, és ha hetero lennék hogy meg... :D De nem kicsit lenne sokk a családnak, ha bejelenteném, bocsi hetero vagyok :D
2015. nov. 9. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
15%
undort
2015. nov. 9. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
94%

Egy ilyen látvány belőlem mindig egy (pontosabban két) kérdést vált ki: "Ezen mit esznek annyira a heterok? Hát nem sokkal szebb ennél egy formás, erőteljes, izmos ferfitest?" :D

Belőlem undort amúgy egyedül a punci látványa vált ki... de az nagyon!

2015. nov. 9. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
92%
A 2es válaszoló már fel tette a kérdést ami én is akartam..:D de mivel pont hogy nem a lányok hanem a fiúk vonzanak, éppen ezért belőlem semmit nem vált ki..észre sem veszem ha nem mondják hogy az milyen "jó"
2015. nov. 9. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 sanyó9999 ***** válasza:
100%
Aggódom érte,nehogy megfázzon!
2015. nov. 9. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

én is megnézek egy szép nőt. csak nem heteró férfi szemével. de ugyan úgy megdicsérem a barátnőm ruháját, alakját, észreveszem ha kicsípte magát. ugyan úgy feltűnik ha nagyon szép a teste. csak nem vált ki belőlem szexuális izgalmat, vonzalmat. nem dugnám meg:D de egyáltalán nem kelt bennem undort.



22/F

2015. nov. 10. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!