Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ennyire nem lehetek balszerenc...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ennyire nem lehetek balszerencsés, ezt elhiszitek?

Figyelt kérdés
Négy éve szakítottam egy lánnyal mert megcsalt kb 2-3 hónapon keresztül (sajnos későn jöttem rá) nagyon nehezen hevertem ki, úgy gondoltam ő lesz a nagy ő. Ebben az évben újra elkezdtem végre próbálkozni, de egyszerűen lehetetlen normális lányt találni, a legutolsó kb másfél hete volt, hogy találkoztam egyel aki megint a rosszabbik hazudós fajtából való 2 óra után otthagytam. Ma úgy gondoltam végre szeretnék szexelni (4 év után) mondom mindegy nem járok hivatásoshoz most már elég elmegyek egyhez. Felmentem a weboldalra nézelődtem a most elérhetőek között nagy nehezen ráveszem magam hogy felhívom az egyiket hát ő most boltban van hívjam 45 perc múlva, hívom hát ő még most jön ki a szoliból rámcsapja a telót, utána megcsörget, visszahívom még eszik még kutyát sétáltat stb-stb (nagyon későn ért volna rá) oké mondom keresek másikat, hívom a másikat hát ő neki most el kell rohannia most nem fogunk tudni találkozni csak holnap. Hívok egy harmadikat (most hívj felveszem szöveg volt mindháromnál) fel se veszi! Már komolyan nem tudom mit kéne még tennem, hogy érintésben legyen részem. Menjek oda vadidegen csajokhoz az utcán, hogy lefekszik-e velem egy huszasért? Max pofon vág de legalább érintést fogok érezni. Nem vagyok szép, de nem is vagyok csúnya, még jól is keresek 280 at egy hónapban! Egyszerűen ezt már nem fogja fel az agyam hogy lehetek ilyen szerencsétlen! Valami nem változik komolyan felakasztom magam!

2017. máj. 20. 22:06
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Amit leszűrtem ezekből amiket írtál,vannak elvárásaid de közbe egy segg vagy.Rossz a hozzáállásod barátom...
2017. máj. 21. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Ha egy nő megcsal, az nem balszerencse, hanem valamit nem jól csinálsz. Tudom, hihetetlen, de valóban így van. A nő hűségét neked kell fenntartanod, mint ahogy a te hűségedet neki. Mert a hűség nem tulajdonság, hanem állapot.

Ami a szajhákat illeti, nem este 10 kor kellene eszedbe jutni, hogy hú, ma dugni kék.

A sikeres embernek 2 titka van.

1. Jól tervezi meg a projektet

2. Nem adja fel

2017. máj. 21. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
*10-kor
2017. máj. 21. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Azért elmondok pár dolgot, hogy tisztán lásson egy két ember. Az, hogy már kiborultam itt csak a csúcsa volt az egésznek. Egy elkeseredett ember beszéde teljesen más. Nem 10 órakor áltam neki lányokat keresni. Már napok óta gondolkoztam rajta. És ha az ilyen lányoknál az van megadva hogy 0-24 szerintem okkal feltételezi az ember hogy 2-3-4 órával elötte meg tudja mondani mikor fog ráérni. Meséljétek már el, hogy mivel ér többet a szépfiú aki lahazudja az eget is csak hogy aznap még az ágyában legyél, vagy a köműves segéd aki a napi 6 ezrét elissza a kocsmában utána hazamenve nemhogy az asszonyt még a gyereket is elveri. Miért érdemelnek ezek az emberek csókot, ölelést, hűséget? Igen kétségbe vagyok esve mert nem járok hetente bulizni. Nem tudok alkiholista lenni akármennyire próbáltam nem megy az alkoholért remegés. Minimális elvárásaim vannak lányok terén. Ne legyen akkora mint a ház mert ha még a cerka se áll fel rá az cink! Legyen őszinte ha már én az vagyok vele! Az se érdekel ha fogszabályzós, kapafogu, szemüveges vagy akár kancsal, ragyás de biztos nekem vannak elvárásaim. Az első kapcsim másfél évig tartott 0-24 ben együtt, kicsit már sok volt megkértem hogy 1-2 napot had pihenjek hobizzak ilyesmi az neki már nem kapcsolat, utánam öszejön egy sráccal akivel egy hónapban találkozik 3-4 napot. A következö megsértödik azon hogy látni akarom és ezért bemennék a belvárosb a kb 1 óra utazás, hogy hazakisérhessem 20 perc alatt utána go haza ujabb 1 ora. A harmadik szétbögi magát a vállamon, hogy az annya azt montda szüneteltessük a kapcsolatot de ö nem akarja. Valójában csak a születésnapi ajándékát várta és utána kidobott karácsony elött. A negyedik azért hagy ott mert nem vagyok hajlandó sittet hordani napi 5 ezerért. Bocs hogy vannak ambicióim. És ezek csak a legkirívóbb esetek. Ezek után még mindig vágyom a szerelemre és az érzelmekre az érintésre. 4 év után szügségem lenne egy kis lazitásra a dolgozok-alszok mókuskerékben és még ez se jón össze! Ők legalább felválalják amik. Komolyan már azokat a lányokat kezdem tisztelni és ez saját magam számára rémisztő. De biztos igazatok van és én vagyok rosszul bekötve.
2017. máj. 21. 16:50
 15/16 A kérdező kommentje:
Ja igen, még valami. A várandósság, részegség, betegség állapot. A hűség döntés kérdése. Ugy döntessz hogy megcsalod a a párod. Úgy döntessz hogy nem szakitasz vele pedig kéne! Kiváncsi lennék itt hány férfi viselné a nőtlenséget 4-5 évig ilyen idősen...
2017. máj. 21. 17:12
 16/16 anonim ***** válasza:

"Ja igen, még valami. A várandósság, részegség, betegség állapot. A hűség döntés kérdése."

Igen. Ezt a döntést azonban valaki előidézi és fenntartja benned. Ha a párod zsíros hajjal, kitérdesedett mackóalsóban, slamposan, ápolatlanul vár haza, azzal nem segíti elő ezt a döntést. Ha megcsal, azzal sem. Ha nem tud az élet egyéb területein a partnered lenni, azzal sem. Érted már, mire akarok kilyukadni?

Azzal meg ne gyere, hogy válni kell, nem megcsalni. Idősebb korodban rájössz majd, hogy nem minden fekete vagy fehér. Ezernyi oka lehet, hogy nem tudsz válni, akármilyen gerinctanulmány vagy is.

2017. máj. 22. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!