Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Túl sok szexet akarok?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túl sok szexet akarok?

Figyelt kérdés

Srácok! A pasik többsége imádja ha egy nő szex orientált. Nos hát én lehet hogy túlságosan is. Páromat egy kicsit már zavarja hogy egy nap vagy háromszor rámászok. Nem tudom mit csináljak ez van ennyire szükségem van :D

Én vagyok túl aktív vagy mi a probléma? :D

Szerintetek?


2017. máj. 23. 07:56
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

A párodhoz képest igen, túl sok, de ez csak annyit jelent, hogy libidó terén nem illetek össze.


Igazándiból meg szerintem ez egészséges keretek közt van még.


Más módját kell találnod a kielégülésre. Lehet nyalás, ujjazás, ha már a farka nem bírja. És persze magadnak is megoldhatod...

2017. máj. 23. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
A munkád valószínűleg nem elég fárasztó, ha erre marad ennyi energiád és időd.Irodában ülsz, telefonokat veszel fel és írsz naponta 3 oldalt?Ha igen, akkor nem is csodálom, hogy unalmadban csak ezen jár az eszed.
2017. máj. 23. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Napi 3 szex? De kevés. 😢
2017. máj. 23. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!