Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Milyen hatulutőinlehetnek ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen hatulutőinlehetnek ha a szomszéddal dugok?

Figyelt kérdés
2017. máj. 28. 00:16
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
81%
írjál már rendesen....
2017. máj. 28. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
96%
Öhm hat azugyvn hogyasztn valmikorés na pontugyanugy ahogy\v'.
2017. máj. 28. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Elobb magyarul tanulj meg irni. Ne ird egybe a szavakat. De ertem a kerdest. Azt hogy ismerni fog teged es ha szakitotok akkor fura lesz majd elmenni mellette. Stb. Bar szemelytol fugg. Eleg ciki lenne kesobb egy pasival osszejossz es rendes a szomszeddal azelott meg dugtal es foleg ha jo volt vele a sraccal meg rossz lesz. Hianyozni fog a szex vele. Dontesd el hogy vele akarsz lenni orokre vagy sem. Szimpla egy ejszakss kaland szomszeddal nehezkes. A vegen tobbet is akarhat. Egyaltalan tudsz rola valamit?
2017. máj. 28. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
97%

Béla, te vagy az?! Nem megmondtam, hogy tartsd a pofád?


Jóska

2017. máj. 28. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
94%
A férjed visszahallja, ha túl vékonyak a falak.
2017. máj. 28. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 Tompadúr ***** válasza:
81%
A férje eléggé hátul tud ütni ebben az esetben, vagy csak a barátja.
2017. máj. 28. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Én kavartam szomszéddal, hidd el nem jó döntés, csak ha komolyan gondolod vele.
2017. máj. 28. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Utolso jiert nem jo? Amugy meg mindenki singke es fiatalok vagyunk 21 23
2017. máj. 28. 11:19
 9/12 anonim ***** válasza:

1. Ha mással akarsz dugni, akkor rejtőzködnöd kell, óvatosan csinálni, nehogy meglássa hogy mást is felviszel magadhoz, különben sokszor balhézhat.


2. Ha beléd zúg/kapcsolatot akar és elutasítod, utána rossz lesz találkozni, lehet hogy megharagszik rád, szar lesz a légkör.


3. Ha még fiatal és a családjával él, akkor lehet még a családja is megharagudik rád, az meg még rosszabb.


Én is dugtam már szomszéd lánnyal, aki a lépcsőházban két emelettel feljebb lakott. Rossz vége lett.

25/F

2017. máj. 28. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Milyen vége lett? Nekünk is úgy van hogy felettünk laknak
2017. máj. 28. 14:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!