Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Mit lehet tenni egy ilyen...

Mit lehet tenni egy ilyen szomszéddal?

Figyelt kérdés

Mióta ideköltöztem (10 hónapja) folyamatosan feldübög az alsó szomszéd. Először azt hittem "véletlenül" csinálja, vagy valamit szerel, de amikor már elkezdett felordibálni, tudtam hogy nem. Nem normális, olyanok miatt dübög, hogy én délután 3kor sepregetek és odébb merem húzni a széket a konyhában amíg elseprek alóla. Meg minden étkezésnél ha leülök feldübög ha nem emelem a széket. Múltkor takarítottam délután, és felordította a következő kulturált mondatot: "egész délután mászkálsz, a faszt kell ennyit mászkálni, üljél már le a seggedre". Már semmit nem merek csinálni, amikor takarítok a székeket felemelem és úgy rakom odébb(pedig nehezek), odafigyelek hogy halkan és lassan járjak. Tudom hogy ez nem normális, meg nem kéne vele foglalkoznom, de zavar, főleg hogy így beszél velem. Akármit csinálok ami hangosabb egy kicsit is mint a néma csend egyből üti a csövet ami jön fel vagy üvölt.

Pedig nem vagyok egy hangoskodó típus. A saját lakásomban nem élhetek nyugton, mert ordibál fel a szomszéd. Akik mellettünk laknak ők is mondták már, hogy ki vannak tőle teljesen. Egyébként egy vénember aki egyedül él.



2017. máj. 25. 13:12
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
69%
Verjétek össze. Ha vén, hátha bele is döglik.
2017. máj. 25. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:

Nem hinném hogy ez lenne a legjobb módszer. :D

Persze én nem akarnék ellenséges lenni senkivel, új vagyok még a bérházban, nem akarok ellenségeket szerezni. Azt nem értem, hogy miért nem jön fel megbeszélni ha ennyire zavarja? Én félek egyedül lemenni, főleg mivel mindig ordibál.

2017. máj. 25. 13:19
 3/25 anonim ***** válasza:
89%
Ignorálod vagy feljelented. Ne verjétek össze mert ti kerültök bajba és nem éri meg.
2017. máj. 25. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
87%
Hát ha nem tudjátok elküldeni a pi csába azt még ti hunyászkodtok meg akkor neharagudj de megis érdwmlitek. Nehogy már egy idióta fa szhoz igazodjon mindenki.
2017. máj. 25. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:
Hogy jelentem fel? Elvileg neki van problémája velem, mert én vagyok "hangos". Aki bérházban lakik amúgy is mire számít? Mi lenne ha gyerekeim lennének? Én faluról költöztem ide, sok dolog zavar és szokatlan, de nem fogom szétverni a csövet ezért, el tudom fogadni hogy mások is élnek itt.
2017. máj. 25. 13:24
 6/25 A kérdező kommentje:

Kedves 4-es válaszoló!

Csak én "hunyászkodok" meg, mert nem tudom mit tehetnék, ezért írtam ide.

2017. máj. 25. 13:28
 7/25 anonim ***** válasza:
72%

Pfff, szó szerint a markában tart téged egy vénember, grat. xD

Talán ne hagyd magad. Ignoráld, nevess rajta. Mondd neki: "Hhihihi, Papi! Aranyos amikor üvölteni tetszik, mérte ma már a vérnyomását? :D" Mert amíg ekkora Puhap Öcsi vagy, nem fog változni semmi, csak mégjobban azt fogja hinni, hogy ő a Földesúr, te meg a jobbágya vagy, és ha ő megszólal, neked kussolnod kell. De ha neked ez így jó...xD

2017. máj. 25. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
Azt tudod tenni, hogy éled az életed, lakod a lakásodat. Nem veszed figyelembe az alsó h...t. Egy ideig bírni kell idegekkel, de hidd el, ha észleli, hogy nem "hunyászkodsz" meg, abba fogja hagyni. De én még lennék hozzá és kultúráltan megkérdezném, mi zavarja annyira?
2017. máj. 25. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
*lemennék
2017. máj. 25. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
91%
Vegyél egy labdát és egész nap pattogtasd! Garantált siker, ezek után nem fogja zavarni a szék lába. ;)
2017. máj. 25. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!