Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Milyen hatulutőinlehetnek ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen hatulutőinlehetnek ha a szomszéddal dugok?

Figyelt kérdés
2017. máj. 28. 00:16
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

2 hónapig szexeltünk ilyen heti párszor, rohadt jó volt mert csak megcsörgettük egymást hogy éppen ráér-e a másik aztán átsétált a másik egy perc alatt és csöngetett. Főleg ő jött hozzám, mert én albiban laktam saját szobával ő meg még a szüleivel, tesóval.


Aztán kitalálta hogy ő többet akar, de mondtam hogy nem. Még pár hétig utána is összejártunk, de mondtam hogy nem, erre mérges lett, szidott, úgyhogy elküldtem őt haza azzal hogy többé ne is lássam.


Utána pár hónap alatt egyszer-kétszer találkoztunk a folyosón de sosem köszönt, aztán telefonon felhívott egyszer, hogy neki új barátja van és ne zaklassam őt, mert ez a barátja mondta, hogy telefonon hívogatta őt valaki az én számomról. Azt sem tudtam hogy barátja van. Amikor mondtam hogy szívesen küldök híváslistát a telefonomról meg a barátja is megmutathatja a sajátját, akkor elköszönt és letiltott facebookon ő is, meg a srác akivel akkor kapcsolatban volt.


A családjának nem tudom mennyit mondott, mert a tesójával is találkoztam párszor a lépcsőházban, de mindig köszönt meg néha mosolygott. Az apja elég nagy darab, azért attól féltem hogy kitalál neki valami hülyeséget (mint ahogy nekem is kitalálta hogy a barátját zaklatom), aztán meg akar verni vagy ilyesmi. Végül ez nem lett, de azért ez nagyon sokáig bennem volt amíg ott laktam.

2017. máj. 28. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
A "Mi kell a nőnek" c filmben a szomszéd idegesítővé vélt amikor Mel Gibson dobta. Az egy hátulütő lehet. Amúgy szerintem semmi baj nem lehet belőle.
2017. máj. 28. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!