Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Normális hogy ennyit bírok?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális hogy ennyit bírok?

Figyelt kérdés

Más emberektől visszahallom, hogy ők több menetek is bírnak egymás után,én viszont ha elmegyek szex után minimum 3-4 órára szükségem van regenerálódásra, így bírom napi 2-szer,jobb esetben 3-szor barátnőmmel. Nálatok ez hogy van?

21/F


2017. máj. 30. 22:35
 1/5 A kérdező kommentje:
*menetet
2017. máj. 30. 22:36
 2/5 anonim ***** válasza:
77%

Sosem értettem,hogy miért van szükség az agyba-főbe dugásra.Tudom,különbözőek vagyunk,más igényekkel,de túlzásnak érzem a napi 4-5 aktust.Mi mindig a minőségre törekedtünk,mintsem a mennyiségre.

Fontos a szex egy párkapcsolatban,de azért nem kell egész nap csinálni,számomra ez kicsit úgy jön le,mintha unalomból űznék az ilyen párok.

2017. máj. 30. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha ezen javítani akarsz, akkor egy nagyon jó módszer a kardió tréning, az segít.
2017. máj. 31. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Dehogy,nem ész nélkül csináljunk,csak ha megkívánjuk egymást,és ez többször előfordul 1 nap :D

Probléma csak az néha, hogy van mikor nem állok készen, még nem "töltődtem" fel.Járok sportolni(atlétika),ez gondolom kimeríti a kardio edzést :)

2017. máj. 31. 11:50
 5/5 anonim ***** válasza:
Ez beállítottság függő én nagyon sex mániás vagyok gondolom én hogy biztosan a magas férfi hormon szint miatt. A napi átlag a minimum 4 nem tehetek róla kívánom de van hogyha mégjobban rám jön eddig egy nap a max 8 volt. És nem köze sincs ahoz hogy a mennyiségre megyek csak simán így jön így kívánom. Nyilván ehez olyan nő is kell aki ugyan ilyen beállítottságú. Na most arra akarok kilyukadni hogy te az én ellentétem vagy ha neked úgy jó akkor úgy jó és ha a barátnőd is hasonló akkor ezzel semmi baj. Más emberektől meg hallhatsz akármit te nem más ember vagy azt csináld ami neked jó. Most ha én a Mercedeseket szeretem te meg tegyük fel az Audikat és szerintem a Merci menőbb mint egy Audi akkor a Merciket fogod szeretni? Nem hinném szal szard le és más hülyeségeivel ne foglalkozz csináld úgy a dolgaid ahogy neked jó. Amúgy is lehet csak duma hogy több menetet bírnak közbe sehol semmi. Na de a lényeg hogy nem más ember a lényeg. 21/F
2017. jún. 2. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!