Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha egy lány kapcsolaton kívül...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy lány kapcsolaton kívül lefekszik rendszeresen egy fiúval az miért egyértelműen kihasználás a fiú részéről?

Figyelt kérdés

Egyik lány ismerősöm 2 éven keresztül volt ilyen "kapcsolatban" egy fiúval, kb egy kimondatlan kapcsolat volt vagy szexkapcsolat (ki hogy nevezi), aztán össze jöttek 2 év után..

Mikor viszont én vagyok egy hasonló kapcsolatban egy fiúval (minden hétvégén szex és közös programok ahol úgy bánik velem mint ha a bnője lennék, csak éppen bnőt nem akar rendesen) akkor meg jönnek a lesajnáló kommentek rá, hogy csak kihasznál ameddig tud/akar..

Nem tudom miben különbözik ez a két kapcsolat illetve a szexkapcsolat. Ennyi erővel egy szimpla szexkapcsolat semmi extrával is kihasználás.?

Na meg persze vannak azok, akik össze jönnek valamilyen módon egy ilyen kapcsolat után. :D

Ki mit gondol erről? Én miért vagyok kihasználva ha a lány ismerősöm nem volt? Akkor is kihasznál ha ő jobban kényeztet, foglalkozik vele mint én vele?

19L



2017. jún. 11. 23:19
 1/5 A kérdező kommentje:
Ja és mi jó lehet ebben neki amúgy ha csak ő szokott nekem örömet okozni, meg szex van ami tegyük fel neki is jó? Én semmi pluszt nem nyújok neki. Mondtam neki már többször menjen máshoz, de azt mondja nincs kedve ismerkedni, se barátnőt sem akar se semmi. És velem élvezi, csak velem fekszik le.
2017. jún. 11. 23:30
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ezt neked kell tudnod. Egy kivülállo ember nem mindig a valoságot látja. Sokaknak a házasságon kivüli kapcsolat nem számit, jelentéktelen.
2017. jún. 11. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Te hogy érzed magad ebben a helyzetben?
2017. jún. 12. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet, hogy a lány használja ki a fiút?
2017. jún. 12. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Megegyeztetek, ugyan miért lenne ez bármely részről kihasználás?
2017. jún. 12. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!