Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Elitélitek ha egy pasi támogat...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elitélitek ha egy pasi támogatásért keres lányt magának? Szerintetek ez gáz?

Figyelt kérdés

2017. jún. 20. 21:36
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem, senkire nem tartozik csak rájuk.
2017. jún. 20. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem ítélem el, ez kettőjük dolga. Azt adják mindketten azt adják egymásnak amire a másik vágyik, nem bántanak senkit, nem ártanak senkinek.
2017. jún. 20. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Csatlakozom az előttem szólokhoz! :-)
2017. jún. 20. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Szerintem nem.

F.

2017. jún. 20. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem csak kihasználja, majd dobja el, mint egy használt zsebkendőt úgy, hogy megbántsa vagy összetörje lelkileg, akkor nincs ezzel baj szerintem. /L
2017. jún. 20. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Pénzért vesz egy csajt, aki úgy táncol, ahogy ő füttyent, hiszen kifizette... lehet támogatásnak hívni, de ez a prostitúció egy - talán lightosabb - formája. Inkább az a gáz, hogy ennyi ember szerint nem gáz, ergo az értékítélet a béka segge alatt van az országban.
2017. jún. 20. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Minden arab sejk rohadt rosszul érzi magát mert az hogy pénzért vesznek nőket az gáz.... Na persze.
2017. jún. 21. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Hát ez nézőpont kérdése...

Szerintem kapcsolatot mindenki azért akar,hogy támogassák...különben mi értelme az egésznek?

Szexre ott az alkalmi kapcsolat,beszélgetni meg lehet a haverokkal is sörözés közben...

2017. jún. 21. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Erre valók a prostik Őket is támogadhatod. Azt a lányt akit támogatnál mi lenne a garancia higy csak veled szexel? Vagy ezt meg szabnád neki hogy csak veled dugat? Így nem megy majd bele senki. Ráadásul pénzt adsz neki és ugye szexel veled akkor Gyakorlatilag nem jobb mint egy prosti.
2017. jún. 21. 04:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
A nők legtöbbje támogatásért cserébe van együtt egy férfival. Van aki ezt nyíltan tisztázza az elején, van aki egy egész életen át megjátssza magát. Szerintem az előbbi tiszta ügy, nem rosszabb mint a másik becsapása...
2017. jún. 21. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!