Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csajok! Elitélitek ha egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok! Elitélitek ha egy pasi 300 ezret ad egy guminőért?

Figyelt kérdés

[link]


mert igazi nem jön össze neki


2017. máj. 31. 11:08
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
26%
Ezt minden éppeszű ember elitéli nem csak a csajok,meg a NŐK!
2017. máj. 31. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
48%

Nem.

De attól még ciki.

2017. máj. 31. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:
miért ciki? ha egy pasi szerencsétlen a csajozásba és még csúnya is arról nem tehet..
2017. máj. 31. 11:11
 4/26 anonim ***** válasza:
48%
1-es vagyok. Az hogy ronda vagy a legbénább és szánalmasabb kifogás a munkára. Kezdjük onnan hogy a szépség relatív,így mindenkinek más a szép! Másik. Mi az hogy szerencsétlen? Ez nem Black Jack,meg szerencsejáték. Ha tudod az értékrendedet és affelé képzed magad akkor semmi gond nincs ezzel. Ja igen ez munka,ami megéri.... Nem rinyálni kellene....
2017. máj. 31. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:

ma 11:16


Ha 100 csajnak küldesz képet itt is többet nem ir vissza meg tilt is,majd azok után mond hogy a szépség relativ meg a belső számit..

2017. máj. 31. 11:18
 6/26 anonim ***** válasza:
91%

Ennyi pénzt kiadni egy guminőre. Ebből a pénzből vagy 20-30 alkalommal elmehetsz prostizni aki élő igazi hús vér nő és az élmény vele összehasonlíthatatlan, mert bármilyen élethű körítést is csináljanak egy műpuncihoz, addig ez csak egy maszturbátor.

K..vázz inkább ennyi pénzből.

Egyébként meg lehet nem a megfelelő csajokra hajtasz. Simán lehet, hogy olyanok érdekelnek akiknek te valamiért biztosan nem fogsz bejönni. Lehet kicsit át kéne értékelni az igényeket, és olyannál próbálkozni akinek meg bejössz.

És hacsak nem te vagy a notre-dame-i toronyőr, akkor sokkal több múlik a személyen és a dumán, mint a külsőn.

2017. máj. 31. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:

1-es vagyok. Ugyan azt tudom neked írni mint privátba. Nőlj fel!

Most komolyan te hány éves vagy?! Itt nők allig vannak,max férfiak akik nőként kérnek képet tőled,aztán arra verik!!!

Szóval esélytelen hogy 2 nőnek is írjál,mert tuti férfiról van szó. A másik meg,miért kellene hogy visszaírjon itt? Ez nem társkereső oldal. Nőlj már fel!

Másik,meg a valóságot összemosod az internettel,ráadásul még gyerekesen is,hogy 100 nőnek küldj képet. Ez gyerekes és komolytalan. Megsúgom,neten sose fogsz párt találni,azért dolgozni kell kisapám,a való világban!

2017. máj. 31. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:
Kedves első! Itt már sokan irták hogy itt találták meg párjukat,együtt vannak már évtizedek óta stb..Azt meg nem fogod megcáfolni hogy a netes társkeresők nem müködnek mert sokan találtak már párra igy.
2017. máj. 31. 11:57
 9/26 A kérdező kommentje:

ma 11:33


Netes prostik kamuk,mert retusált fotóval hirdetnek,alapból az összes prosti hazug és másnak adja ki magát..

2017. máj. 31. 12:00
 10/26 anonim ***** válasza:

1-es vagyok. Köszönöm a megnyilvánulásodat privátban!

Másik. Meg neten vagyunk Mindenki azt mond és úgy ahogy akar. Ha én azt mondom hogy összejöttem egyszerre 3 nővel és úgy vettem őket feleségül hogy a 3 nőt ez nem zavarta akkor elhiszed? Ha igen az baj. Na pont ennyire hiteles az is aki azt mondja hogy itt jött össze emebrrel. Meg ha még igaz is,akkor is bizonytalanabb a kapcsolat,mert máshogy ismerik meg egymást.

2017. máj. 31. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!