Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Éjszaka arra ébredtem, hogy a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Éjszaka arra ébredtem, hogy a barátom pénisze már bennem van és már d*g, ez normális dolog?

Figyelt kérdés

Már régóta együtt vagyunk, korábban is volt már olyan, hogy éjjel elkezdett fogdosni, ujjazni, de akkor felébredtem egy idő után. Tudni kell, hogy nagyon mély alvó vagyok, és ezen a napon nagyon fáradt is voltam ráadásul.


Így éjjel arra "ébredtem" - ekkor ő még nem tudta, hogy már fent vagyok - hogy a barátom már dug (nem tudom mennyi ideje) gumi nélkül (nem szedek gyógyszert). Aztán hallottam, hogy felállt és elment gumiért, utána visszajött, az oldalamra fordított és úgy folytatta. Utána kérdezte, hogy fent vagyok-e, de nem válaszoltam semmit, mert félig aludtam, de azért éreztem közben. Ennek ellenére folytatta, elélvezett aztán elaludt.


Mással is fordult már elő ilyen, normális ez, hogy úgy kezd el szexelni hogy nem is vagyok ébren?


21 L



2017. jún. 26. 19:27
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
74%
Ilyen nálunk is volt...mi 3 éve vagyunk együtt nálunk az elős történ így
2017. jún. 26. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
88%
Nekem bejonne :D
2017. jún. 26. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
74%
Nem, ez már a nemi erőszak határait súrolja.
2017. jún. 26. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
97%
Akkor lenne normális, ha egyszer leülne veled megbeszélni, hogy nem bánod-e hogy ezt csinálja, amikor este rájön a kanosság, de ez így nem a legszebb dolog... Esetleg játssz el a segglyukával, miközben alszik, aztán legalább megtapasztalja, hogy milyen ilyesmire ébredni..
2017. jún. 26. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
90%
Azt hiszem ez a kérdés kicsit rossz helyre került. :)
2017. jún. 26. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
93%

1. Ez tényleg a nemi erőszak határát súrolja.

2. Hogy van képe gumi nélkül csinálni, mikor tudja, hogy nem szedsz gyógyszert?! Előváladékról hallott ez a jóember?

2017. jún. 26. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
72%
Ez szerintem nem az a kategória, amúgy elég beteges, és még nem fordult velem elő ilyen mert sosem volt senkim.
2017. jún. 26. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
100%
Nem normális mert csak egy szexbábunak tekint amit használ nem érdekelte h neked jó csak ő el élvezzen. Mellesleg az előváladéktól is lehetsz Terhes
2017. jún. 26. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
100%
Persze. Hisz kit nem b_sznak meg álmában?
2017. jún. 26. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
20%

20:15 osnek kuldenem

Elovaladek nem tartalmaz onmagaban spermiumot . Cooper mirigy termeli , a hugyvezeték megtisztitasat szolgalja amit egy atlagos pisiles is elvegez ...ja sokszor szexeltek egymasutan , ezalatt ertsd azt hogy elmesz megvarod mig felall elmesz es igy tovabb akkor tartalmazhat az elovaladek spermiumot . De ha minden elmenetel utan elmesz pisilni akkor szinten nem tartalmaz mert a hugy kimossa :)

De nem baj elnezem neked tudatlan okoskodasodat , elobn olvass par dolognak utana aztan oszd az eszt!

2017. jún. 26. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!