Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Éjszaka arra ébredtem, hogy a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Éjszaka arra ébredtem, hogy a barátom pénisze már bennem van és már d*g, ez normális dolog?

Figyelt kérdés

Már régóta együtt vagyunk, korábban is volt már olyan, hogy éjjel elkezdett fogdosni, ujjazni, de akkor felébredtem egy idő után. Tudni kell, hogy nagyon mély alvó vagyok, és ezen a napon nagyon fáradt is voltam ráadásul.


Így éjjel arra "ébredtem" - ekkor ő még nem tudta, hogy már fent vagyok - hogy a barátom már dug (nem tudom mennyi ideje) gumi nélkül (nem szedek gyógyszert). Aztán hallottam, hogy felállt és elment gumiért, utána visszajött, az oldalamra fordított és úgy folytatta. Utána kérdezte, hogy fent vagyok-e, de nem válaszoltam semmit, mert félig aludtam, de azért éreztem közben. Ennek ellenére folytatta, elélvezett aztán elaludt.


Mással is fordult már elő ilyen, normális ez, hogy úgy kezd el szexelni hogy nem is vagyok ébren?


21 L



2017. jún. 26. 19:27
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
100%

#19 A fojtogatás egy példa volt a beleegyezés fontosságára, nem pedig egy hasonlat magára a cselekedetre, ne csináljuk már...


#20 Ha nem okozott volna gondot, akkor nem írt volna ki egy kérdést.

2017. jún. 27. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
71%
Eleve miert alszik olyan emberrel akiben nem is bizik.. MIndegy meg lehet mondani a baratjanak hogy o ezt nem szereti. ennyi
2017. jún. 27. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
75%
Irigyellek. :)
2017. júl. 4. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
77%
Lehet izgató is a dolog, meg kiábrándító is. Izgató, hogy álmodban is kíván, kiábrándító, hogy csak ürítésre vagy jó.
2017. júl. 4. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez elég fura. Nem nagyon jó ötlet ez mert hamar baba lehet belőle. Én leülnék beszélni vele. De ha ez megvan beszélve akkor okés.
2017. júl. 4. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim válasza:
Szia! Mi tortent azota mar terhes lettel tole?
máj. 13. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!