Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiuk, meddig tudtok várni az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk, meddig tudtok várni az 1. Szexre, ha komoly kapcsolatról van szo?

Figyelt kérdés

Eléggé szégyenlős vagyok és már csak ezért se szeretnék még a barátom előtt levetkőzni.


Meddig lennetek képesek varni úgy, hogy tudjatok, hogy a lánynak ez az 1. Kapcsolata?

Mennyi idő után lenne már zavaró, hogy nem történik semmi ilyen téren?


Tapasztalatokat is írhattok🙂

Korral együtt legyszi🙂


18/L

18/F



2017. júl. 5. 00:08
1 2 3
 21/25 A kérdező kommentje:
#11: ha elolvastad volna az egyik korábbi kommentem, rajottel volna, hogy már beszéltem vele erről.
2017. júl. 5. 10:45
 22/25 A kérdező kommentje:
#17: a 'legyen valami' alatt mit értesz pontosan?
2017. júl. 5. 10:46
 23/25 anonim ***** válasza:

Ha komolyan érdekel a csajszi akkor bármeddig, tudván azt hogy tuti egyszer majd megkapom :)

Én a jelenlegimmel tavaly szeptember 17-én jöttünk össze és idén áprilisban feküdtünk le lehet matekozni :D Persze előtte volt már csók és kényeztetés (masszírozás szinten kell elképzelni), de konkrétan szex nem volt. Nem mondom hogy néha nem hiányzott, de cseszettül szerelmes voltam illetve vagyok még mindig belé, hogy egyszerűen nem vesztem meg annyira a szexért. Persze miután megtört a jég azóta orrba-szájba kefélünk, amikor csak lehet. Ő 22 éves (szűz volt) én 26 vagyok

2017. júl. 5. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
2-3 napot
2017. aug. 30. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
Az első randinál súrolni szoktam a csajokat,nem agyalok,csinálom és élvezem nagyon😃
2018. máj. 14. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!