Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért van az, hogy a Japán és...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy a Japán és a cigány lányok jobban tetszenek?

Figyelt kérdés
Nem mindegyikkel van így, de amikor meglátok pl. egy olyan cigány csajt akin látszik hogy jól van nevelve, akkor egyből rá akarok hajtani. Én teljesen magyar vagyok, de például ahol most dolgozok van egy csaj aki cigány, de jobban tetszik mint egy-két másik magyar. Szívesen össze is jönnék egyik-másikkal, de sajnos a mai társadalom miatt nem merem....

2017. júl. 6. 00:01
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
18%
Olasz, spanyol csaj miért nem jó?
2017. júl. 9. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
nem láttam még se olaszt se spanyolt
2017. júl. 9. 12:43
 13/15 anonim ***** válasza:
81%

Egy jóféle, rendes cigó lánnyt én is szereték, de nehéz eset. Japánnal is hogy találkozzak...

Szerintem csak szereted a különlegeset, ennyi.

2018. máj. 5. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
majdnem egy év után is kapok választ :) kiemelem hátha mostmár normalisabban allnak hozza az emberek
2018. júl. 14. 23:12
 15/15 anonim ***** válasza:

Én leszbikua vagyok, a japán nők az eseteim ^^ Viszont még eggyel se találkoztam ...

Cigány barátnőm volt már, iszonyat gyönyörű, visszahúzódó, csendes, de céltudatos és ÁPOLT lány volt :)

2018. júl. 14. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!