Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért akar a barátom folyamato...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért akar a barátom folyamatosan hülye, új pózokban szexelni?

Figyelt kérdés

Pár hónapja kezdte el, hogy minden nap amikor szexelünk megkér hogy találjak ki valami új pózt. Amikor már nem tudtam mit mondani, küldött egy képet szexpózokról és mondta hogy onnan válasszak.

Eddig az átlag pózokat csináltuk, misszionárius, kutya, lovagló, hasonfekve, állva, oldalról..én ezeket tök élveztem és nyilván ő is.

Nem értem mi ez a póz-mánia nála. Amikor összebújunk már mindig feszült és ideges vagyok, mert mire odajutunk hogy választunk egy pózt, addigra minden izgalmam elmúlik.

Elmondtam neki, hogy ez idegesít és hogy mondja el, miért jó ez neki, mit akar ezzel, de csak annyival kimentette magát, hogy ő azt hitte én akarom.

Pár napig az átlag pózokban csináltuk, aztán megint felhozta.

Nem mondanám, hogy unalmasak az együttléteink, szeretünk új dolgokat kipróbálni de ezek a mutatványos szexpózok idegesítenek és nem indítanak be, sokszor kényelmetlenek is.

Valami ötlet, tanács, hogy mi ütött belé?



2017. júl. 18. 22:13
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

Péternek szólt a válaszom.

Nyilván, beszéltem is vele erről, de az a kifogása hogy nem akarja hogy megunjam őt. Kérdeztem hogy ő unja e az átlag pózokat, a válasza nem volt.

Ezért tettem fel a kérdést, hogy ti férfiak mit gondoltok miért akarja ezeket a nyakatekert pózokat.

2017. aug. 1. 13:37
 12/12 anonim ***** válasza:

Ha egy férfi minden lehetséges pózban magáévá akar tenni egy nőt, annak jellemzően két oka lehet.

Vagy szerelmes, mint egy nagyágyú, vagy csak szexobjektumnak tekinti az aktuális partnerét.

Attól tartok, a ti esetetekben ez utóbbiról van szó.

2017. aug. 1. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!