Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ilyenkor szükséges valamilyen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyenkor szükséges valamilyen orvosi segítséget igénybe venni, vagy még várjak?

Figyelt kérdés

Teljesen el vagyok keseredve. Végre megtaláltam azt a férfit, akire mindig is vágytam. Szeretjük egymást, 8 hónapja együtt vagyunk.

Én elváltam, 6 évig nem volt senkim, és valahogy kezdtem az egészbe a hitet veszíteni, nem is érdekelt az utolsó pár évben a szex. Ha eszembe is jutott, tudatosan tereltem el a gondolatomat.

Nos, miután megismerkedtünk rá 5 hónapra volt először testi kapcsolat közöttünk. De sajnos nem élveztem el, ami neki nagy probléma, mivel ilyennel még nem találkozott. Nincs már kedvem újra a szexhez, hárítok, kibúvókat keresek nem akarok kudarcot. Viszont rettenetesen kívánom is, szeretnék vele lenni.

Valaki esetleg tudna segíteni?


2017. júl. 27. 11:49
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Gyakorlat teszi a mestert!
2017. júl. 27. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Orvosi akkor ha ezt egy pszi el szeretnéd átbeszélni, mert úgy érzed gátlások alakultak ki benned, amik remélhetőleg feloldhatóak
2017. júl. 27. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Ennyi év remeteség után ne csodálkozz, ha nem is élveztél el, de élvezted nem de? Viszont ne ez legyen már probléma több alkalommal valószínü jobb lesz pláne ha szexuálisan is összeszoktok, de mindketten törekedjetek arra hogy jobb legyen, úgy nem lesz jobb ha hárítasz vagy kibuvókat keresel, pont azzal fogod magad mellől elüldözni.

Jelenlegi barátnőmmel az első néhány alkalom nem volt a legtökéletesebb, pedig odafigyeltem, hosszan elhúztam, követve a reakcióit, és azok alapján cselekedni. Nem azt mondom, hogy nem élveztük (élvezte de még hogy :)), de elején nem volt mindig orgazmusa. De miután összeszoktunk csodálatos lett.

2017. júl. 27. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nincs veled baj! Ne aggódj. Szervezzetek közös progamokat ahol ketten tudtok lenni és feloldódni, hidd el, egymásra fogtok hagolódni és minden jó lesz! Ha rástresszel rosszabb lesz! És ő is legyen türelmesebb hozzád, értse meg hogy neked volt egy nehéz időszakod! Beszéljétek meg a dolgokat, ez a kapcsolat alapja, utána a biológia és a kémia is működni fog. Sok szerencsét kívánok!
2017. júl. 27. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
ha ilyet gondol egy férfi "De sajnos nem élveztem el, ami neki nagy probléma, mivel ilyennel még nem találkozott" akkor elgondolkoznék hogy mennyi esze van :)
2017. júl. 27. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
20%
Tudok segíteni 22/5.5cm, ha érdekel írj :) (segítséget akartál ne mondd, hogy ez nem lenne segítség :D).
2017. júl. 27. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
#6 Azzal max.fájdalmat tudsz okozni,orgazmust biztosan nem.:D
2017. júl. 27. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Eleve butaság volt, hogy 5 hónapig vártatok a testiséggel, utána viszont rögtön fullos szexszel kezdtetek. Mondjuk szerintem az olyan férfi is süket, aki már egy-két randi után nem simogat, csókol, tapiz, pár hét után sem éri el minimum a könnyedebb pettinget, utána meg olyan nőtől akar durr bele szexet, akinek előtte hosszabb ideid nem volt testi kapcsolata.


Szerintem a legjobb amit tehettek, hogy bontatok egy üveg bort, vagy pezsgőt, és ellazultok.

2017. júl. 27. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Rengeteg módon lehet ezen segíteni :)

Én ilyen esetben magamra fektetném a nőt ruhában, és csókolóznánk, mondanék neki néha nagyon izgató dolgokat, markolásznám a seggét, a combjait közel a forró puncijához, ami már nadrágon keresztül is átütne. Az ágyékomhoz szorítanám a szeméremdombját, hogy a csikló teljesen össze legyen nyomva. Mozognánk, dörzsölnénk, körözne a csípőjével, majd benyúlnék a nadrágjába és bugyin keresztül tapintanám ki a csiklót. Otthagynám a kezem, és az ujjbegyekkel stimulálnám miközben ő ránehezedik. Ettől hamar el is élvezne. A bugyi már átlátszó, és szinte szétfoszlik a sok nyálkától. Most nyúlnék be a hüvelybe, a g-pontot ujjazva izgatnám újabb orgazmusig. Kivenném a punci nedvvel eláztatott ujjamat és belenyomnám a szájába. Ekkor kezdődhet a valódi dugás.

Azt hiszem nem lenne gond az orgazmussal.

2017. júl. 27. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Köszön a válaszotokat.

Türelmes volt talán, mert tudta min mentem keresztül, nyilván Ő a maga módján próbálkozott volna előbb is. De én nem álltam rá készen több időre volt szükségem.

Igyekszik mindent megadni, türelmes és figyelmes is és próbáltuk 3-4 alkalommal már, de semmi..

Én attól félek, hogy ennek vége lesz, mert hiába szeretjük egymást, ha egyszerűen képtelen vagyok ezt megadni neki. Ideig óráig még talán ez működni fog, de hogy várjon még hónapokat.. kizártnak gondolom.

Ezért is nem tudom, talán még lenne idő hogy valami orvosi segítséget igénybe vegyek.

És ami még rossz, hogy miután együtt vagyunk másnap irtózatosan fáj a hasam. Elmúlik utána, de olyan, mintha valami görcs lenne benne.

2017. júl. 27. 13:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!