Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A barátnőm nem élvez el. Mi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm nem élvez el. Mi az amit még megtehetnék, hogy sikerüljön?

Figyelt kérdés

Sziasztok, több éve vagyok a parneremmel, és nem tud elélvezni (behatolás során).


Kezdjük az alapokkal: végig simogatom, apró csókokkal haladok a testén, combján, nyakán, végig lassan gyengéden.


Hogy ne mindig gyengéd legyek, van hogy pl fürdőben el akarom kapni, gyors menetre hevesebb simogatások, stb de ilyenkor nem megy bele a játékba, így marad az első felállás.


Próbáltam már egyenletes tempót, olyat hogy amikor húzott akkor gyorsítok szép fokozatosan. Közben próbálok csókolni, simogatni a melleit a nyakát.


Misszionárius meg kutya kb ez az amit úgymond szoktunk. Rám nem jön lovagloba mert vagy fáj neki, vagy nem érezi úgy ahogy kéne. Kutyapozban kb 5 perc mert ott fáj neki. Szex közben próbálok kommunikálni vele, de eléggé le lomboz, úgymond rám hárít hogy tudnom kéne. Sajnos nem érzem hogy a testével olyan jeleket ad, amikor élvezi akkor a csípőjét szokta tolni kicsit, és van egy kis hangja is. Sajnos eddig csak én próbálkoztam ezt megoldani, ő nem tesz lépéseket ez ügyben. Mik lennének a tanácsok női részről? Köszönöm!



2017. júl. 28. 07:57
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
Ha csiklóval simán megy, akkor miért görcsöltök ezen a témán??? Én is csak ezen a módon tudok elélvezni, a szexet imádom, de csak az aktus nem elég az orgazmushoz. Viszont egy pillanatig sem fordult meg a fejemben, hogy ez gond lenne, van orgazmusom, szóval szuper így is úgy is. Ne generáljatok magatoknak problémát!!! 34/N
2017. júl. 28. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:

Detto azt akartam irni, mint a 11-eske.

A nök legnagyobb részének csak csiklo által van orgazmusa, a te barátnödnek is. Nem kell görcsölni a hüvelyin, mert ugysem lesz neki. Nyaljad szépen mindig és akkor no para.

2017. júl. 28. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 A kérdező kommentje:
Nyalni nem hagyja magát mert azt hiszi nekem rossz, rá görcsöl aztán nem is élvezi, vagy ennyire béna vagyok :) régen sűrűbben hagyta, na mindegy. Az oké hogy csiklóval van neki, de ma beszéltem vele és nagyon erősen gyanítom hogy aszexualis vagy valami hasonló. Magának se szereti csinálni, ha én csinálom neki, azt se szereti. Én meg ezen kattogok. Emiatt nem kívánja az aktust sem, mert úgy sem tud elmenni. Hiába teszem oda magam. Hát nem érzem magam a megjobb passzban.
2017. júl. 28. 16:12
 14/27 anonim ***** válasza:
Keressetek egy szexuálipszichológust, mielőtt rámegy az egész kapcsolat.
2017. júl. 28. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 A kérdező kommentje:
Azt mondta nem jön el velem szexuálpszichologushoz, mert neki is ugyan ezeket mondaná el amit nekem. Ma azt mondta sosem. Élvezte a szexet akkor sem ha magának vagy én csinálom neki, ezért zárja ki az életéből, össze is kaptunk ezen, hogy én mindent megteszek érte ilyen téren. De szerinte nálam ez az első a kapcsolatban a szex. Mondtam hogy számomra és szerintem a legtöbb férfi számára nagyon fontos, de nem ez a legfontosabb, de nagyon rosszul esik, amikor minden más teljesen rendben lenne.
2017. júl. 28. 16:35
 16/27 anonim ***** válasza:
Kíváncsi vagyok, meddig fogod te bírni ezt türelemmel... sokan már rég ott hagyták volna, aztán legyen magának... főleg hogy semmit nem nagyon akar tenni érte, hogy mind a ketten boldogok legyetek...
2017. júl. 28. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
100%

Azért frusztrált, mert nincs/nem volt még orgazmusa.

Egyszer kicsit probáld meg leitatni, csak, h spicces legyen, h ellazuljon, és akkor nyald ki, de ügyesen.

Sajnos valoszinü, h rosszul csinálod, de mivel ö nem mondja, h hogy lenne neki jo, igy nem is tudhatod. És mivel nem tudsz neki orgazmust okozni, nem is akarja veled a szexet. Ezt saját tapasztalatbol irtam, én tiniként ugyanigy voltam ezzel. Majd huszonx évesen jött egy ffi, aki megmutatta nekem, h hogy is kell jol szexelni. Azota élvezem és vágyom rá.

Hátha a spicces állapotában kicsit ellazulna és sikerülne neki orgazmust okoznod, és utána már tudná, h mi kell neki, h jo legyen, amit te már meg tudnál neki adni. És nem lenne gond. Ehhez nem kell pszichologus.

2017. júl. 28. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
Kérdés hogy akar-e inni, és nem venné zokon hogy így akarja megfektetni...
2017. júl. 28. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 A kérdező kommentje:
Sajnos ez is kilőve, eddig ez a modszer ment pont amit írtatok, kevés kis pia. De most ez sem jött össze, egymás után 2 ilyen alkalom... Egyszerűen nem tudott rám hangolódni :(
2017. júl. 28. 17:51
 20/27 anonim ***** válasza:
100%
Akkor ez kuka. Váltsa meg más az orgazmusát!
2017. júl. 28. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!