Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Temperamentumos akaratos...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Temperamentumos akaratos lányok, azok akik irányító típusuak, nem szeretitek a gyengéd szexet? Ilyenkor az a jó nektek ha a férfi a domináns az ágyban?

Figyelt kérdés

Azoknak a nőknek szól a kérdésem akik, határozottak, tudják az élettől hogy mit akarnak, helyén látják a világot. Azok akik nem maradnak mrg az olyan pasik melett akik hozzájuk képest piponyák.


Úgy vettem észre az ilyen nők élvezik ha az ágyban ők pihenhetnek, hiszen az élet minden területén maximális tűzzel égnek. Nos? Köszönöm hölgyeim.



#szex #erős jellem #határozott nők
2017. júl. 30. 12:30
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Én a változatosságot szeretem...


Van, hogy érzéki, gyengéd, szexre vágyom, van, hogy azt várom, hogy "keményen" tegye oda magát a párom, és lássa el a bajom... van, hogy csak szeretem kikötözni a kezeit és élvezni őt.

2017. júl. 30. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
85%

Tökéletesen igaz rám az, amit írtál.

Határozott vagyok és tudom mit akarok, vannak céljaim és véleményem, amit nem félek kimondani. Viszont az ágyban a férfi legyen a domináns.

21/L

2017. júl. 30. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
#2 köszönöm. Szokott ennek ellenére olyan eset is lenni amikor átveszed az irányítást vagy tényleg ilyenkor csak az "alárendeltség" játszik?
2017. júl. 30. 13:04
 4/8 anonim ***** válasza:
Én egy nagyon határozott nő vagyok de az ágyban mutassa meg a férfi hogy ki az úr! 
2017. júl. 30. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Igen, valahogy így, bármennyire is határozottnak tűnök a külvilág fele és munkám során, magánéletben teljesen más, jobban szeretem, ha a férfi domináns.
2017. júl. 30. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ja és a domináns nem takarja azt, hogy nincs gyengéd szex, lehet egy férfi úgy is domináns, ha gyengéd.
2017. júl. 30. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én elég határozott vagyok , irányító és akaratos is.🙂 Az ágyban viszont változó, először gyengéden szenvedélyesen majd..vadul. De nem mondhatni konkrétan hogy a férfi vagy én dolgozunk többet, hanem egyformán.
2017. júl. 31. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Igen, és én el is várom hogy maximálisan domináns legyen az ágyban a partnerem.Ettol függetlenül nem vagyok fa darab aki csak fekszik az ágyban , volt rá példa hogy el kezdett "alázni" - ostromolni az ágyban mint szóban mint testileg, és persze tudta mitől gerjedek be annyira be indultam hogy felül kerekedtem és ami ruha darab még volt rajta természetesen le tėptem aztán a két csuklóját szorosan össze fogtam a feje felett és nagyon..jól éreztük magunkat 😂

De szeretem ha ő irányít. És ő diktál

27L

2018. márc. 22. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!