Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mikor fog a baratomnak felalln...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor fog a baratomnak felallni ram? Ket eves komoly baratnojevel nemreg szakitottak (egy honapja) es szerintem amiatt nem megy a szex, o is mondta hogy nem tudja meg ugy elengedni magat

Figyelt kérdés
Hogy tudnek ezen segiteni? Ha csak csokolozunk is felall neki, de szex/petting kozben oralozhatok vagy verhetem neki, felall neki, aztan nem sokkal kesobb lelankad. Latom rajta hogy kinos neki, es en felek hogy nem vagyok olyan jo mint az exe es azert nem all fel😩

2017. aug. 3. 23:42
1 2 3
 21/21 János Gilján ***** válasza:
100%

"Két éves komoly barátnőjével nemrég szakítottak"

Ilyenkor azért elgondolkodok rajta, hogy mennyire lehet komoly egy két éves lányka! :D

2017. aug. 4. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!