Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mikor fog a baratomnak felalln...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor fog a baratomnak felallni ram? Ket eves komoly baratnojevel nemreg szakitottak (egy honapja) es szerintem amiatt nem megy a szex, o is mondta hogy nem tudja meg ugy elengedni magat

Figyelt kérdés
Hogy tudnek ezen segiteni? Ha csak csokolozunk is felall neki, de szex/petting kozben oralozhatok vagy verhetem neki, felall neki, aztan nem sokkal kesobb lelankad. Latom rajta hogy kinos neki, es en felek hogy nem vagyok olyan jo mint az exe es azert nem all fel😩

2017. aug. 3. 23:42
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
96%

#10: Szerinted tovább lépet, de egyébként meg nem....

Szerintem tudod mit csinál? TÁmaszkodik. Rád. Kijött egy kapcsolatból és vigaasztaltad és érzelmi zavarodottságában az első kedves emberrel összejött.

Miért kellett ennyire sietni? Jön a világvége, és csak ti tudtok róla? Ajjaj.

2017. aug. 4. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:
En nem akartam sietni, idot akartam neki hagyni, de o egyszeruen csak megcsokolt, es hat en is kedvelem ot, csak nem fogom ellokni.
2017. aug. 4. 00:28
 13/21 A kérdező kommentje:
Megbeszeltuk vele, azt mondta "ugy nem jonne ossze senkivel hogy valakin nem lepett tul, igen, szerelmes meg a volt baratnojebe de mar nem lesz koztuk semmi, o tovabb lepett, ha az exe nem az az o baja"
2017. aug. 4. 00:30
 14/21 A kérdező kommentje:
Es hat ez azert eleg meggyozo volt nekem, meghat tenyleg lattam hogy szegeny nagyon kivolt szakitaskor, aztan a csaj ugy megbantotta hogy az adta meg neki a loketet hogy tovabblepjen velem
2017. aug. 4. 00:31
 15/21 anonim ***** válasza:
100%
Nyugtatgasd csak magad xd
2017. aug. 4. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem pont az előző kapcsolat àrthstott neki szexuálisan. Szerintem nem biztos, hogy igaz, hogy ott a végén nem voltak gondok.
2017. aug. 4. 04:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
100%

de ha kimondta, hogy meg szerelmes a volt baratnojebe, akkor mi a kerdes? akkor nem lepett tul rajta, akarhogy gyozkodi magat, meg teged. a masik meg, hogyha nekem egy pasi ilyet mondana, hogy meg szerelmes az exebe, nem foglalkoznek vele... tenyleg csak potlek vagy, ha tetszik, ha nem. en a masik oldalrol irok, nekem junius vegen ert veget a kapcsolatom valakivel, akibe fulig szerelmes lettem. meg mindig nem leptem rajta tul teljesen, pedig azert boven nem ket evig jartunk.. az elso par hetben en is csak potlekot lattam minden rendes pasiban. tudom, ocsmany dolog, de ez van. aztan lealltam a pasizassal, mert rajottem, amig ot szeretem, ugyse potolhatom senkivel, es csak masnak okozok fajdalmat. ha a pasidnak nem all fel rad rendesen, pluszba meg mondta is, h meg szereti a csajt, annal nem kell rosszabb omen...

19/L

2017. aug. 4. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
91%
És most te akarod megjavítani azt ami nem működik ??
2017. aug. 4. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
100%
Korai volt a szex kettőtök között. Meg kellett volna állni a csóknál, és megvárni, hogy elengedje az exét végleg. Az ex ott van kettőtök közt, és Te nem fogod tudni onnan kiszorítani.
2017. aug. 4. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
100%

Hagyd el, még nem áll készen uj kapcsolatra.

Csak sérülni fogtok igy mindketten :( majd ha már nem az exre gondol dugás helyett, akkor tullépett rajta. Ennyi.

2017. aug. 4. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!