Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Barátnőm lassan 1 hónapja nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőm lassan 1 hónapja nem láttam mert állandóan dolgoznia kell és olyan szar igy félek hogy rá fog menni a munka a kapcsolatunkra és olyan szarul érzem magam mint ha szakitottunk volna pedig nem is szerintetek?

Figyelt kérdés
2017. aug. 4. 12:17
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
és ez csak neki lesz rossz mert ki sem fog tudni mozdulni sehova de ha továbbra is ez lesz hogy csak munka munka munka akkor lépni fogok mert van egy barátja is :)
2017. aug. 4. 12:45
 12/20 anonim ***** válasza:
Szóval akkor diákmunkás, akkor meg akkor van szabija mikor nem válalt melót. Nem teljes munkaidős, nem rendes munkavállaló, hogy évi 20 nap szabija lehet. Oka lehet hogy inkább dolgozik minthogy veled lenne, családi, pénzügyi vagy csupán nem tudja hogy közölni veled, hogy vége stb. Ezt viszont meg kell beszélni, ha meg nem lehet mert folyton a vita akkor gondolkozz el azon hogy meg-e ér ennyit ez a kapcsolat.
2017. aug. 4. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:
állitolag kocsira gyűjt .
2017. aug. 4. 12:48
 14/20 anonim ***** válasza:
Szerintem fogd magad, és menj oda, ahol dolgozik pár napra. Legalább megtudod, mi a helyzet. Ha ott vagy helyben lehet, hogy lesz ideje.
2017. aug. 4. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:
srácok lányok velem egy baj van nagyon tudok szeretni nem tudom fél várról venni mint a többi fiú hogy volt meg lesz is mert hát nálam ez nem igy megy :D főleg 2 év után .
2017. aug. 4. 12:54
 16/20 anonim ***** válasza:
Szia! Ha nagyon akarna veled talizni, megoldaná. Ha más nem, felajánlaná, hogy menj be a munkahelyére, addig is tudtok dumálni. Ilyenről nem volt szó?
2017. aug. 4. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
más birizgálja más a peckét
2017. aug. 4. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

15.: Igen, sajnos ez így szokott lenni, aki szeret valakit, arra van is ideje. Én is sokszor kapom meg, hogy "bocs nem érek rá válaszolni". Aztán egy kétmondatos odavetett válasz a levelemre...


Ezeknek az embereknek nem vagyunk fontosak, csak érdekből tartják a kapcsolatot. Tovább kell lépni és "parkolópályára" tenni őket.

2017. aug. 4. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Arra esetleg nem gondoltál, hogy mondjuk te is dolgozhatnál, hogy neki ne kelljen annyit???
2017. aug. 4. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:
utolsó én is dolgozom . de nem 24 órába .
2017. aug. 5. 00:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!