Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak! Ti mennyire figyeltek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Ti mennyire figyeltek oda a részletekre?

Figyelt kérdés

Egy kecses boka, egy szép kulccsont, szép,finom női kéz,bársonyos hát, kerek csípő, vékony derék,szép lábfej,hogy csak párat említsek a kevésbé konvencionális testrészekből.



Ti mennyire nézitek meg ezeket a kevésbé előtérben levő dolgokat egy nőn ?



Megnézitek egyáltalán ?



N


2017. aug. 6. 16:41
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Csak csinos összbenyomású nőt nézek meg jobban, apró részleteket is elemzem, értékelem.
2017. aug. 6. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
" apró részleteket is elemzem, értékelem. " ez aranyos :)
2017. aug. 6. 17:14
 13/17 anonim ***** válasza:
97%

"Az ördög a részletekben rejlik."


Nagyon részletes ember vagyok. Mindig is szerettem ha rendben vannak az apróságok, és szeretek benézni a dolgok mögé. Ez a lányokkal is így van. Persze előre leszögezem, olyan nincs, hogy minden stimmel az adott lányon.. nyilván én sem vagyok tökéletes, senki sem az, és nem is kell, hogy az legyen. :)


Nézd, elsőre amiért megnézek egy nőt, az valami olyan "része" ami tetszik. Ha már interakcióba kerülök vele, akkor van időm és lehetőségem jobban megfigyelni az összes részleteket. pl, hogy tartja a csuklóját beszélgetés közben, vagy hogyan ül, milyen a tartása, mennyire van tisztában a saját erősségeivel, és mennyire emeli ki azokat..

Egyébként amit nem írtál, de nekem pl nagyon fontos a hang, a hangsúlylejtés. Egy szép női hang képes megbabonázni.


Amit már a hozzászólásodban írtál, az pedig egy egészen más dolog, de persze látom, hogy ha valami "nincs rendben" az adott lányon, de ettől még el tudom fogadni, hogy nem tökéletes.

Ahogy a reggeli kócos haj, úgy egy kis bőrhiba, vagy heg nekem szexi tud lenni.

Ízlések és pofonok. :)

2017. aug. 6. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
nagyon szép válasz volt,köszi !
2017. aug. 6. 17:18
 15/17 anonim ***** válasza:

Látjuk, tudjuk, elfogadjuk.

Mi sem vagyunk tökéletesek.

2017. aug. 6. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
a narancsbőrös meg megereszkedett bőrös részre mondanám, hogy biztos tehet róla, hogy ilyen. gusztustalan dolog ezen élcelődni, bármilyen testi adottságon, amelyről nem tehet az illető. férfiaknak is ciki, meg nőknek is. pedig mi nők is nevethetnénk némelyik férfin....
2017. aug. 8. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
hát igen. férfiak esetében is lehetne mit kritizálni.
2017. aug. 8. 16:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!