Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Anya meglátta, hogy el van...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Anya meglátta, hogy el van dugva a vibrátorom és most elég ciki vele találkozni, hozzam fel neki a témát és beszéljük meg vagy hagyjam?

Figyelt kérdés
Nem voltam itthon és anya pakolgatott nálam is. Nem mondta de én tudom, hogy meglátta a szekrényembe a vibrátoromat mert ott is pakolt ahova el van rakva. Este nem mondott semmit most dolgozik és az előbb vettem észre, hogy tegnap meglátta. Ha haza jön akkor hozzam fel neki és beszéljek vele erről? 19L
2017. aug. 8. 09:32
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
71%

19 vagy szerintem nem muszáj ezen semmit megbeszélned :)

De én szívesen beszélgetek veled ha gondolod .. ;)


24F

2017. aug. 8. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
39%
Én a helyedbe hagynám,kicsit kényes téma lenne szerintem,de ha nagyon jó kapcsolatotok van és mindenről tudtok beszèlni,akkor miétt ne :)
2017. aug. 8. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Felesleges, szerintem. Mi van ha neki is van. Kevésbé szeretnéd/tisztelnéd? ... Na ugye. Ugyanúgy szeret és hidd el tudja, hogy felnőtt nő vagy.


Tudom, hogy lehet valaki nagyon maradi, de remélem nálad nincs erről szó.

2017. aug. 8. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem hagyd. 2 het es ugyis elfelejtodik.
2017. aug. 8. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
hát jóban vagyunk és tudok vele beszélgetni a szexről ezért gondolok arra, hogy felhozom neki témának h megbeszéljük
2017. aug. 8. 09:35
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Ezzel mi a gond? És ha egy reggel egy fiút látna meg kijönni a fürdőből? Teljesen természetes, nem egy birka volt a szekrényedben
2017. aug. 8. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
56%
Nem feltétlenül kell beszélni róla, de dugd el jobban, mert még kölcsönveszi egyszer.
2017. aug. 8. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
54%
Szerintem felesleges beszelni rola. Megis mit mondanal ? Igen jol lattad vibratorom van amit alkalomadtan hssznalok is ? Ertelemszeru ha ott van. Inkabb arrol kerdezd meg hogy nem probalta-e ki ? Nem lenne jo ha egymas utan hasznalnatok.
2017. aug. 8. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
26%
Szerintem hagyjad, ha akarja, majd felhozza...csak arra vigyázz, hogy nehogy lenyúlja néha;-).
2017. aug. 8. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Egy vibrátorban semmi szégyellnivaló nincs!

Az viszont fura, hogy anyud pakol utánad 19 éves korodban!

N34

2017. aug. 8. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!