Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lanyok, nők! Ti járnátok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lanyok, nők! Ti járnátok olyan pasival aki prostival veszítette el a szüzességét, járt prostikhoz?

Figyelt kérdés

Igényes, tiszta, betegségekre szűrt, luxus prostikhoz járt.

És nem olyan sokszor az életében, nem kapcsolat alatt. És egy ilyen nővel is veszítette el a szüzességét.


Amúgy álmaitok pasija, s ha nem mondaná el, akkor tuti vele maradnátok. De ha ezt "bevallaná" akkor mit gondolnátok és tennétek?

Légyszí kort is írjatok!

Előre is köszi!



2017. aug. 9. 11:07
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
Sziasztok! Olvastam hideget meleget. Első a bizalom és az őszinteségen alapszik. Ha az igazat akarod hallani tanuld meg feldolgozni. Ha nem megy hülyének fogod magad nézetni. A kérdező reakciója pedig hát..nem hiszem hogy ott akarja hagyni ő döntése ha nő lennék igen nagy a valószínűsége maradnék én is mellette. Csak kérném hogy a biztonság kedvéért vizsgáltassa ki magát mert hosszúra tervezem..de ezt már nem osztotta meg velünk miért szándékozna maradni meg is értem némelyik reakció miatt. Köszöntem sziasztok!
2017. aug. 10. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 anonim ***** válasza:
31%
Az ilyen pasival az a baj, hogy hogy csak arra az egy dologra tartja alkalmasnak a nőt. Nem akar tőle semmi egyebet, mint hogy időnként kielégítse.
2017. aug. 10. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 anonim ***** válasza:
67%

Miguelito barátom, akinek 40 barátnője volt már... hát te mondtad valamikor, hogy kipróbáltad már a prostit :D


Egy kicsit öngól ez a hozzászólás... egész életedben a muffot hajkurásztad, de azért megvan a véleményed a srácról aki néhányszor igénybevett egy kis telefonos segítséget.


A többi nőszemélynek: Nyugodjatok meg hölgyeim, a férfiak nagyrésze nem akkora ostoba barom állat, hogy elmondjon ilyet nektek. Csak a legártatlanabb, leglúzerebb papucsok pofázzák ki az ilyesfajta férfititkokat a nőknek. Az igazi férfi élete végig magába zárja az ilyesmit.


Ráadásul csak mondom, egyetemet végzett ismerőseim akik többnyire ma már orvosok, mérnökök, van egy cégvezető ismerősöm is, és többen már apukák, házas emberek... szinte mind volt már poénból prostinál 1-2x.. Néhányan itthon próbálták ki, néhányan külföldi üzleti út alatt.


Szóval kedves hölgyek, nagy eséllyel már feküdtetek le prostizó férfival, csak nem tudtok róla, mert pics...anaívak vagytok :D:D:D

2017. aug. 10. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 anonim ***** válasza:
Èrtèkeld az őszintesègèt. Ritka dolog. Ezek szerint bízik benned ha ezt el merte mondani Neked.
2017. aug. 10. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 anonim ***** válasza:
100%

Nyugtasson meg a tudat, hogy minden férfi eljátszott már a gondolattal, hogy kiválasszon egy bombázót egy színes-szagos magazinból, és kérdezés nélkül meghágja. Sokan ki is próbálják.


Sajnos az őszinték járnak a legrosszabbul :( Látható, hogy a nők nem tolerálják ezt.

2017. aug. 10. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 anonim ***** válasza:
46%

"Miguelito barátom, akinek 40 barátnője volt már... hát te mondtad valamikor, hogy kipróbáltad már a prostit :D


Egy kicsit öngól ez a hozzászólás... egész életedben a muffot hajkurásztad, de azért megvan a véleményed a srácról aki néhányszor igénybevett egy kis telefonos segítséget."


Nos, ha ilyen jól emlékszel az életrajzomra, akkor talán arra is illene emlékezned, hogy engem nem a kanosság hajtott ahhoz prostihoz, hanem a puszta kíváncsiság. Meg akartam tapasztalni, milyen az, ha pénzért ölel egy nő. És elmondhatom, hogy szar. Ezért is nem preferálom, ha ott veszíti el valaki.

A nőket pedig sohasem hajkurásztam. Ahol és amikor ráéheztem valamelyikre, akkor és ott rámozdultam. De ez sem egész életemben tartott, mindössze néhány év "gyümölcse" volt a (nem 40, hanem) közel 50 kapcsolat. Nem sokra rá megnősültem. És nem állítom, hogy nálam van a bölcsek köve. Amit tudok, azt a saját hibáimból, a kudarcaimból tanultam meg. De igen, megvan a véleményem, amit fenn is tartok. Merőben más elmenni egy prostihoz, és megint más azért menni, hogy elveszítsük a szüzességünket.

2017. aug. 11. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 A kérdező kommentje:

Miquel! Szerinted tenyleg jogosabb, ha egy olyan pasi megy el prostihoz -akinek amúgy van más lehetősége is- aki csak "tapasztalni" akar, hogy milyen pénzért szexelni?

Szerinted egy szűz mit szeretne? Hát ő is tapasztalni, csak neki valószínüleg nincs más lehetősége...

És lehet, hogy itt valaóban csak a nő testéért megy, de ettől 1x még tisztelheti mint EMBERT... 2.x, attól hogy egy prostitól esetleg valaki csak a szexet reméli neked miért evidens, hogy minden nőtől csak azt? Ennek semmi értelme, mivel a nők is különböző emberek, de a válaszodból azt veszem ki, hogy te erről nem tudsz.

2017. aug. 11. 10:38
 18/35 Sick Fish ***** válasza:

Nem értem, hogy miért evidens az, hogy aki volt prostinál, az lenézi és kihasználja a Nőket, meg csak szexre kell nekik.

Egy olyan szerencsétlen pancser, mint én, nem tudok mit csinálni azzal, hogy nem kellek senkinek, viszont vágyom rá, ezért a könnyebb utat választottam. Ez pedig az én döntésem, nem fogom egy 13. senki engedélyét kérni erre.


Abba teszem, akibe előttem ki tudja hányan?

A Nők tudják, hogy a pasi, akivel Đugnak, előtte kibe rakta? :D


Ezt egy Férfinak nem szabad elmondani senkinek, mindegy, hogy barátnő vagy akárki, sőt, a Nőknek több titkuk van.

2017. aug. 11. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 anonim ***** válasza:
70%
Lehet, hogy a szűz pasi is tapasztalni szeretne, kérdező, de neki nem az a dolga, hogy tapasztaljon, hanem hogy tanuljon. Tanuljon a nők nyelvén, ismerje meg a gondolkodásmódjukat, a lelkivilágukat. Mert csak ezek ismeretében fog tudni közel kerülni hozzájuk. Egy prostitól ezeket nem fogja megtanulni, legfeljebb azt, hogy milyen érzés dugni. Na, ezért mondtam, hogy aki prostinál veszíti el, az csak erre tartja alkalmasnak a nőt.
2017. aug. 12. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 A kérdező kommentje:

De neked miért nehéz ennyire felfogni, hogy attól függetlenül, hogy hogy állsz egy nőhöz még bárhogy állhatsz a női nemhez? Sőt jobb esetben személyenként mindenkihez másképp.

Azért mert esetleg egy prostiból tényleg csak a teste kell (amúgy mint írtam Őt is tisztelheted mint embert) még egyáltalán nem következtethetek ebből az infóból arra, hogy te a másik 4 milliárd nőben mit keresel.

És nyílván szeretetet nem vehetsz pénzért, így valakinek elérhetetlen luxus. De akkor legalább szexet lehessen.

2017. aug. 12. 11:34
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!