Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lanyok, nők! Ti járnátok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lanyok, nők! Ti járnátok olyan pasival aki prostival veszítette el a szüzességét, járt prostikhoz?

Figyelt kérdés

Igényes, tiszta, betegségekre szűrt, luxus prostikhoz járt.

És nem olyan sokszor az életében, nem kapcsolat alatt. És egy ilyen nővel is veszítette el a szüzességét.


Amúgy álmaitok pasija, s ha nem mondaná el, akkor tuti vele maradnátok. De ha ezt "bevallaná" akkor mit gondolnátok és tennétek?

Légyszí kort is írjatok!

Előre is köszi!



2017. aug. 9. 11:07
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
100%

Már számtalanszor leírtuk, 23-25 feletti szüzességelvétel prostinál csak és kizárólag pszichológiai gyógymód.

Kit érdekel ilyenkor a nők nyelve, meg a tanulás?

Minden épeszű férfi tudja, hogy egy szexből semmit se tanul az ember a nőkről. Sőt minden nővel amúgy is újra kell tanulni.


Ez arra való, hogy pszichológiailag felszabadítja a tudatot, végre nem szűz többé az illető. Látott, érzett, szagolt már egy igazi nőt, nem csak maszturbált a monitor előtt. Ez óriási dolog. Vízválasztó.


Ezt követően lehet elkezdeni ismerkedni, beszélgetni, tanulni a nők nyelvén. Egy szűznek a csajozás világa olyan mint Tarzannak New York... meg se tud mukkanni.


...de Miguelito, ezt te sohasem fogod megérteni, mert 8 évesen dugtál először a szomszéd 40-es puma milffel : d

2017. aug. 12. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 anonim ***** válasza:
34%
Én is számtalanszor leírtam, hogy az ilyen korban jellemző őrült nemi vágy pontosan arra való, hogy leküzdjed általa a pofára eséstől való félelmet, és becsajozzál. Attól, hogy 23-25 évesen elmész egy vendéglőbe pacalt enni, attól még másnap ugyanúgy vakarod a fejed búbját, ha neked kell megfőzni, és ugyanúgy éhen maradsz, amíg ezt meg nem tanultad. Megvan a pszichológiai gyógymódod, megérezted az ízét, illatát, a gasztrononómiai élményét, de attól még a gyomrod másnap korogni fog. És semmivel sem kerültél közelebb a célodhoz, csak egy hamis képet kaptál. Hamis képet, mert így sohasem fogod megtudni, mekkora őrült élmény egy imádott nővel szeretkezni, és milyen silány torzója ennek, ha érzelmek nélkül ölelkezel. Előbbi feltölt energiával, életörömmel, elégedett boldogsággal, míg az utóbbi csak kiüresít testileg-lelkileg.
2017. aug. 13. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 Sick Fish ***** válasza:

Miquel

Szerinted Mi nem erre vágyunk? 25 felett már hiábavaló minden, mert a Nőknek Férfi kell, nem egy olyan mulya pancser, mint pl én...

És nem, nem tudok változtatni.

2017. aug. 13. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim ***** válasza:

Sick Fish!

Miquel okosakat írt, csak az a baj, hogy nincs rálátása a dolgokra.

Ifjabb korában biztos nagy macsó lehetett, azért jöttek össze neki a dolgok.

Nem tudja, milyen az, ha ronda az ember pofája.

2017. aug. 15. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim ***** válasza:

Miquel.

Ha ronda a férfi, akkor sosem élheti át a szeretkezést, mert nem szerethet bele senki.

2017. nov. 16. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim ***** válasza:
De miért kell(ene) elmondani? Az a múlt, és a jelennek, jövőnek kell élni! Vannak dolgok, amiket bent magunkban érzünk, tárolunk. Nem mondjuk el hogy hogy mikor és kivel vesztettük el a szüzességünket, nem érdeklődünk arról, hogy hány elődünk volt. És ezek elhallgatása nem jelenti azt hogy nem vagyunk őszinték De a túlzott őszinteség az a dicsekvést jelenti.
2017. nov. 16. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 Sick Fish ***** válasza:

Igen tudom, igaza van Miquelnek, de hiába mondja, ha én azzal nem tudok mit kezdeni, mert a szerelemhez is 2 ember kell. Ezt viszont én hiába mondom neki, ha ő nem tudja milyen az, amikor az ember nem boldogul.

Egyszerűen nem megy.

2 hét alatt 32 lánynál próbálkoztam. Facebook-on, társkeresőn és élőben is. Egy sem méltatott válaszra. Ja de, bocs. 1 visszaköszönt az első nap, másnap már nem.

Szóval én feladtam az eleve vesztésre ítélt harcot és a könnyebb utat választom, hogy legalább a testi örömöket átéljem.

2017. nov. 26. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim ***** válasza:

Akkor matekozz.


32 az kicsi elemszám. FB-n nem ismerkedünk, mert zaklatásnak minősül... ahogy kb az utcán is leszólítasz egy lányt és nem vagy jó pasi, akkor max creepy zaklató lehetsz csak.


Tindert ha megpróbálod, ott matchelj legalább 100 lánnyal, tegyél fel jó képeket legalább. Az egy előszűrő, így kisebb az esélye a kudarcnak.


100 lányt ledarálva legalább lesz 5 aki visszaír ha normális vagy. Abból 1 élő randi tuti összejön.


Csak elemszám kell... ennyi.

2017. nov. 26. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim ***** válasza:
Ja és még mielőtt, nehogy szó szerint vedd :D nem kell ledarálnod 100 lányt, hogy 5 visszaírjon :D
2017. nov. 26. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 Sick Fish ***** válasza:

Nem, nem veszem szó szerint, nem akarom Őket bántani. :D

Viszont a kezdeményezésemet annak veszik.

Érdekes amit írsz, mert másoknál viszont könnyen működik, akár facen akár az utcán. Szóval nem értem, hogy mi alapján döntik el első ránézésre a Nők, hogy nem vagyok érdemes semmire. Illetve sokan azt gondolják, hogy "biztos csak dugni akar", de akkor akinek megállnak, arról hogy nem gondolják ezt?

Mindegy is, eddig zavart, hogy én erőt fektetek a kudarcba, másnak pedig az a munka, hogy egyszerre több Nőt is tudjon tartani, de már feladtam és elfogadtam, hogy nem vagyok életrevaló, így megkímélem a Nőket magamtól. :D

2017. nov. 26. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!