Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A férfiak miért nem akarnak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiak miért nem akarnak szexet?

Figyelt kérdés
Több vallomásba is belefutottam mostanában, hogy egy jó film, sportközvetítés, játék, beszélgetés sokkal többet jelent számukra mint egy aktus.
2017. aug. 11. 20:20
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
20%
Akinek már akkora a hasa, hogy a fszát nem látja, és inkább a TV előtt sörözik, ahelyett hogy téged nyalna, azon me csodálkozz....
2017. aug. 11. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
72%

#1 Ne legyél már ekkora előítéletes f@.sz!


Mert szerinted aki testesebb, már nem is élvezheti/szeretheti a szexet?


Undorító vagy!

2017. aug. 11. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 LazyJones ***** válasza:
91%
Azért ennek több oka, illetve több szintje is lehet. Vannak olyanok, akik csak nem ANNYIRA akarják a szexet, mint azt a sztereotípiák sugallják. Vannak olyanok, akik lehiggadtak, megállapodtak, és inkább csak afféle kellemes extrának tekintik, és nem egy olyan trófeának, mint fiatalon. Ezen kívül nyilván vannak olyanok, akik lehet, hogy rossz élmények, rossz tapasztalatok miatt elveszítették az érdeklődésüket. Amikor zsinórban tapasztalod azt, hogy a partnereid mindent a nyakadba varrnak, és a szex már nem felszabadító együttlét, hanem egy teljesítmény túra, akkor azért sokat tud veszíteni a fényéből az aktus.
2017. aug. 11. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
11%

2


Aki testes az a saját testét se tudja szeretni, nem hogy mozogni! Ki nem állhattam magam amikor zsírfolt voltam. Soha többet!!!

2017. aug. 11. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
0%
Aki szeretne bizonyítékot az ellenkezőjére, írjon privit! :-)
2017. aug. 11. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
71%

#4


Attól, hogy te komplexusos voltál és maradtál is, ne vetítsd ki másokra és főleg nem jogosít fel arra, hogy egy görény legyél.

2017. aug. 11. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
73%
En akarok szexelni de nincs kivel.
2017. aug. 11. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
63%
Milyen maradtam? Miről beszélsz? Inkább sportolok meg edzek, felmelem a seggem, hogy jól érezzem magam a bőrömbe. Akkor oszt volt komplexus amikor kiakadt a mérleg!
2017. aug. 11. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
92%
Mert a férfiak sokkal kevésbé felszínesek és érzelemmentesek, mint a nők.
2017. aug. 11. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
75%

Bár én még fiatal vagyok (30 alatt) és a libidóm is rendben van, + a párkapcsolatom is. Kívánjuk egymást a barátnőmmel, nálunk nem csak egyoldalú a kezdeményezés. Ha valahol már visszautasítás van, akkor ott már komoly probléma van.. arról beszélni kellene.

Ezek mind gyenge kifogások csak.. pont olyanok mint a nő részéről a "jajj szívem most fáj a fejem" ha ez sokáig megy akkor az a kapcsolat idővel teljesen meg fog halni.

Beszélni kell a problémákról, és együtt kell túllendíteni a kapcsolatot azokon.

2017. aug. 11. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!