Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A férfiak miért nem akarnak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiak miért nem akarnak szexet?

Figyelt kérdés
Több vallomásba is belefutottam mostanában, hogy egy jó film, sportközvetítés, játék, beszélgetés sokkal többet jelent számukra mint egy aktus.
2017. aug. 11. 20:20
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
0%
Nekem igenis többet tud jelenti egy Barca-Real, mint egy szex. Vagy akár majd az új Call of Duty, a WW2. Máskor meg az a baj, ha a férfi csak szexelni akar.
2017. aug. 11. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
86%
Egyrészt azok nem férfiak. Vagy te vagy ûgyetlen.
2017. aug. 11. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%
Hogy KIK nem akarnak szexelni??
2017. aug. 11. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
83%
Skarnak, a nôk is...
2017. aug. 11. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
64%
Bocs, de ha híradò a nyerő veled szemben: elcsűrted.
2017. aug. 11. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%

Most azért kellett lepontozni, mert más a véleményem. Röhej az egész. A férfi nem ott kezdődik, hogy mennyit akar szexelni. Tehát én nem vagyok férfi, mert nem a szexen forog az eszem egésznap. Számomra bőven örömet okoz az, ha megnézhetek egy jó meccset, hardcore pankrációt, vagy hogy kivigyek egy nagyon jó játékot. Másban is meglelem a boldogságomat, nem kell hozzá bedugnom a farkam egy vaginába ahhoz, hogy boldog, kiegyensúlyozott életet kell. Az is kell, mert jó dolog, de nem az a hobbim.


Bár tudom, hogy felesleges volt ezt kiírni, úgyis csak unatkozó pulyák fogják ezt olvasni, mert ezt nem képesek felfogni. Látták a Redtube-on a kényszerfranciát meg az anált, azóta abból indulnak ki....

2017. aug. 11. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

Ezt azért így nem merném kijelenteni!

Attól is függ, hogy ki a másik és mikor szeretné!

Azért a nőknél is van olyan, hogy hagyjál, most fáj a fejem!

2017. aug. 11. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Egy rutinszerű instant farkalásnál többet, főleg ha nincsenek kiéhezve. Máskülönben ez baromság.
2017. aug. 12. 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

Egy francia csávó találta ki ezt az egész sporthomokosságot, azzal a céllal, hogy a férfiakat férfiatlanná tegye. És be is jött neki.


De segít az, hogy piálnak, és mindenféle ösztrogénmimikerekkel teli dolgokat fogdosnak mg esznek-isznak minden nap.


Én kerülök minden ilyet (sportbambulással stb együtt), és mindig kapható vagy egy jó kis kufircra.

2017. aug. 12. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

#5:

A nevedből is látszik, hogy kolomPár vagy. Ne aggódj, nem lesz jelentkező.

2017. aug. 12. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!