Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok nektek milyen érzés...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok nektek milyen érzés volt az első alkalom?

Figyelt kérdés
Milyen volt az mikor először belédhatoltak és az egész további aktus? És légyszi ne írjátok azt, hogy nem lehet leírni,legyetek kreatívak.

2017. aug. 19. 21:49
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
28%
Nem tudom, hogy a lányoknak milyen érzés, de a barátnőm arcát látva fájhatott egy kicsit, Szemeit becsukta és szorította, száját is erősen összezárta. Ez a fájdalom addig tartott, amíg betoltam tövig, utána fokozatosan oldódott és egyre jobban elkezdett mosolyogni és élvezni az egészet. Az első anális behatolás után mondta, olyan érzés volt, mintha keményet kakilna csak befelé, amikor meg kihúztam, olyan volt, mintha keményet kéne kakilnia.
2017. szept. 14. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
73%

Nekem nem igazan fajt. Verezni se vereztem. Viszont semmilyen nem volt. Emlekszem tok csalodott voltam, hogy uristen ez a szex? Ezert van mindenki oda?

Persze aztan rajottem , hogy errol szo sincs, igy a kovetkezo par alkalom utan:)

2017. szept. 14. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 iza123 ***** válasza:
Nekem kicsit se fájt, csak vérzett. Ügyetlen volt ,de kellemes és a maga módján aranyos
2017. nov. 19. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
78%
Túl fiatal voltam (15 éves), ráadásul anatómiailag eléggé szűk volt akkor még a hüvelyem. A srác szerencsére már tapasztalt volt, tudott óvatosan bánni velem. Először is kinyalt, amitől pillanatok alatt elélveztem, így aztán rendesen benedvesedtem és ezzel szerencsére a "síkosítás" is megtörtént. Türelmes volt, lassan, óvatosan hatolt belém, engem pedig feszített a fallosza már a hüvelybemenetemnél is - aztán szólt, hogy "most", és egy határozott lökéssel átszakította szűzhártyámat. Fájt, persze, hogy fájt, de erre fel voltam készülve. Számítottunk a vérzésre is, ami jelentkezett ugyan, de koránt sem olyan intenzíven, mint amennyire számítottunk rá, illetve mint ahogyan egy előző szűz csajánál tapasztalta. Aztán ahogy felhatolt a méhszájamig, az egész hüvelyem feszült, de ezt már kifejezetten kellemes érzésnek éltem meg. Dugás közben újra elélveztem, kétszer is... szóval, ha elég hozzáértő, gyakorlott és türelmesen figyelmes a partnered, aki bevezet a Földi Gyönyörök birodalmába, biztosan nem marad vissza kellemetlen emléked!
2018. febr. 1. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%
nekem nagyon jó volt, a barátom nagyon figyelt rám, nem is igazán fájt, csak feszített... de nem rögtön belém vágta, hanem csak szép fokozatosan, hogy ne fájjon, ki tudjon tágulni
2018. febr. 8. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
91%

Valamennyire fájt és vérzett is, közben éreztem, hogy bennem van. Nem feszített, az átszakítás fájhatott. Valószínűleg nem teljesen lazultam el (a szerelmem vette el, nem kapkodtunk, volt korábbi alkalmakkor petting). Utána figyelmes volt, törölközőre feküdve pihentem és akkor nem folytattuk. A követező alkalmakkor minden rendben volt, de eleinte kevésbé éreztem jó érzést, inkább semleges volt - nem tudom miért, pedig már vártam, hogy megtörténjen. Később egyre inkább élvezni kezdtem, és kialakult, hogy a jobb. Akkor 25 voltam, szégyen vagy sem :)

29 L

2018. márc. 23. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!