Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Prostiktol kérdezném nektek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Prostiktol kérdezném nektek mi volna fontos számotokra a parotokban? Külső belső téren?

Figyelt kérdés
2017. aug. 20. 03:31
 1/7 anonim ***** válasza:
6%

Buták ők ahhoz, hogy egy ilyen kérdésre válaszolni tudjanak.

Mindet kerüld el nagy ívben, ha jót akarsz magadnak. Csak a pénz kell nekik. Nekik az sem érdekük, hogy a pénzedért azt kapd, amit kérsz tőlük. Így is, úgy is fizetsz, a többi nem érdekli őket. Azt is simán megtehetik, hogy fizetés után kiraknak minden nélkül, bizonyítani se tudod, semmit nem tehetsz.

2017. aug. 20. 04:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Egy ilyen nő, nem erre az életre rendezkedik be, amit te a kérdésben leírsz!
2017. aug. 20. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Picit általánosítva lettek ok most úgy érzem.

Szerintem ők is vágynak egy biztos pont legyen az életükben.

Vagy rosszul gondolom?

2017. aug. 20. 09:46
 4/7 anonim ***** válasza:
Ők is emberek és nők, ugyanolyan vágyakkal mint más nők. Az h mind buta az egy fszság. Aki meg ilyen véleményen van az elvakult, előítéletes és buta. Vannak diplomás, és többdiplomás prostik is. Nem hinném hogy a prostik elvárása nagyon különbözne az átlag nőétől, max az erkölcsi határaikba fér bele több minden.
2017. aug. 20. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

4. Tapasztalat, hogy buták. Írj rá a rosszlányokon néhányra. Süt belőlük a sötétség. Egy kérdésre nem tudnak válaszolni. Sokszor kérdést értelmezni sem, tőmondatokat se tudnak értelmezni. Választ megfogalmazni és hiba nélkül leírni pláne nem. A 90% ilyen, a többi diplomás, vagy valami hasonló.

Soknak van párja egyébként. Valamelyiknek gyereke is.

Csak hogy lásd, hogy nem előítéletből beszélek a levegőbe.

2017. aug. 27. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
4. Na, és hogy butának nevezel, elég érdekes. Miután nem ismersz. Akik engem ismernek, mindennek tartanak, csak butának nem. De örülök, hogy egy válaszomból jobban megismertél, mint ők, respect! :)
2017. aug. 27. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Én többel beszélgettem és amit írsz az általában igaz a legtöbb emberre nemtől és foglalkozástól függetlenül. Szóval az hogy a sok retardált kan agyament írásai után rád már nincs hangulatuk, az megesik. Én pl beszélgettem a társkeresőkön is sok nővel. Bemásolták a férfiak kommunikációs képességeit. Már ami a hülyéket illeti. Nem kétlem hogy a rosszlanyok.hu-n is ilyen a vendégkör. Nem lehet mindent a nők nyakába varrni.
2017. aug. 27. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!