Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 13 év után kiégett az intimitá...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

13 év után kiégett az intimitás közöttünk, már alig nyúlunk egymáshoz. Nagyon szeretem, jó társ és anya, de meg fogom csalni, mert hiányzik a szex, vélemény? (és mindent kipróbáltam a segédeszközöktől az SMS-ig)

Figyelt kérdés

2017. aug. 24. 23:58
1 2 3 4 5
 41/49 anonim ***** válasza:

nekem úgy tűnik, hogy feladtad, persze megértem, mert néha nekem sincs kedvem a párom után teperni (pedig csak 7 éve vagyunk együtt), de az évek során rájöttem, hogy tök mindegy milyen régóta vagytok házasok, mindig kell teperni utána. Viszont kifizetődik. Ha folyamatosan tartasz egy szintet, akkor nincs semmi baj, ha "elhanyagolod" 1 hónapot, akkor viszont szinte újra kell kezdeni.

És nehéz, fárasztó, frusztráló.


De ez a házas élet. A szex amúgy sem lesz jó ha megcsalod, hidd el, mi próbáltunk ki új dolgokat és kavartam más csajokkal a párom előtt is és hozzá képest semmit nem éreztem a nők iránt, semmi kielégülést, semmi lángot, csak maga a szex nem ad sosem annyit mint amikor szexelsz valakivel akit szeretsz.


Egyszerűbb akkor megfogni a párodat, elvinni egy hétre valami jó helyre pihenni, kinyalni a fenekét és úgy udvarolni neki, mintha 1 hónappal ezelőtt jöttetek volna össze. Úgy beléd fog megint szeretni mint azelőtt és megoldódik minden problémád.

2017. aug. 25. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/49 anonim ***** válasza:
Egy ilyen sportos csinos ismerősöm a férjével ezt játssza, a szeretője meg úgy tudja, már 4 éves nincs köztük szex.
2017. aug. 25. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/49 anonim ***** válasza:
#42 Ha jól értem akkor az a nő jól bírja.
2017. aug. 25. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/49 anonim ***** válasza:

Én is csak itt olvasom a hozzászólásokat, ahelyett, hogy összebújtunk volna a feleségemmel.


Este 9-kor megfürödtem

- Megkérdi. miért fürödtem ilyen korán?

- Mondom, azért, hogy a mátkámmal hamarabb ágyba bújhassak.

- Na hagyjál máááár.


Ma este inkább kiverem, de ennyi erővel egy kuplerájba is elmehetnék, vagy szeretőt is tarthatnék, a feleségemnek pont nem hiányoznék.

2017. aug. 25. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/49 anonim ***** válasza:
#44 Nyugodtan egy ideje már ezt csinálom,le se toj F
2017. aug. 25. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/49 anonim ***** válasza:

tegnap 23:34


ismerős a helyzet...

2017. aug. 26. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/49 anonim ***** válasza:
Kepzeljetek..nalunk a férjem csinálja ezt.
2017. aug. 26. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/49 anonim ***** válasza:
Szerintem menjetek el egy szakemberhez, és hallgassátok meg, hogy mit ajánl. Veszíteni nem tudtok mit.
2017. aug. 27. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/49 anonim ***** válasza:
08:11 Van tapasztalatod szakember terén?
2017. aug. 28. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!