Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Valaki volt már hasonló...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki volt már hasonló helyzetben? Tapasztalat? Vélemény?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Van egy barátnőm nem olyan rég óta.(nézőpont kérdése... fél éve vagyunk együtt)

S 4 hónapja feküdtünk le először egymással, Ő azt mondja, hogy jó velem, és a méretem is pont jó.

Viszont olyan hihetetlen ez számomra :(

Nekem elég kicsi/vékony péniszem van (14/3)

S, akikkel idáig együtt volt mindenkinek sokkal nagyobb, vastagabb volt...mondta, hogy nem találkozott még hasonlóval...persze nem szemrehányóan, csak így válaszolt, amikor megkérdeztem, hogy "elég" vagyok-e.

S tapasztalatom sem sok van. Mivel még csak 4 lánnyal feküdtem le eddig, abból 3 kinevetett és még másnap szakított, egy pedig az ő szavával élve eltűrte.

Azok után pedig évekig nem ismerkedtem.

Azért is furcsa, hogy azt mondja, hogy "elég" ,

mert amikor együtt vagyunk, akkor nagyon könnyen bemegy, és érzem, hogy szinte nem is ingerlem a hüvely falát, valamint szeretkezés közben, mindig próbál úgy mozogni, hogy minél jobban tolja magát lefelé (pl. amikor lovagló pózban csináljuk), mintha csak akkor érezné, hogy benne vagyok.

Lehet, hogy már paranoiás vagyok, az eddigi tapasztalataim és csalódásaim miatt, azért is szeretném más véleményét is meghallgatni.

Nem vagyok már gyerek, szóval közhelyekkel nem szükséges élni, hogy a méret nem számít...stb.

Ha valaki volt már ilyen helyzetben, hogy nagy méret után összehozta őt a sors ilyen kicsi mérettel, akkor szívesen meghallgatnám a véleményét, hogy ugyan úgy lehet-e élvezni!? Vagy ugyan úgy érzi-e? Vagy sokkal rosszabb!?

Vastagságra ez a 3 cm olyan, mint egy petpalack kupakja.

(Ezt csak azért, mert ha tapasztal nincs is, véleményt lehet mondani, hogy milyen lenne egy ilyen mérettel)


Köszönöm, hogy elolvastad, s ha véleményt/ tanácsot is mondasz, akkor jár a pacsi :)

Szép napot


30/F



2017. aug. 28. 09:35
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Milyen nőket szedtél össze?Teljesen átlagos a méreted és 4 nő is lelépett miatta???Oké hogy van akinek ez nem megfelelő méret, de egymás után 4 ilyen nőbe belefutni..

Szerintem nem mondtak ilyet vagy nem mind, csak te vagy rettentő önbizalomhiányos.

2017. aug. 29. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
83%
30 éves felnőtt férfiként tudhatnál már annyit a női lélekről, hogy nem annyira a farok a lényeg, mint inkább az, hogy ki fityeg a másik végén. Amíg a nő szerelmes, addig nem fogja érdekelni, hogy mit mutat a colstok.
2017. aug. 29. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!