Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért van az, hogy amikor a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy amikor a barátnőmmel vagyok együtt, akkor nagyon sokáig bírom, van amikor nem is megyek el, ellenben ha valaki mással, pl egy éjszakás, akkor 5 perc alatt végem van sokszor?

Figyelt kérdés
Túlságosan felpörgök, hogy mennyire jó csajjal vagyok most, milyen nagyok a mellei stb. Mit tehetnék ez ellen?
2017. szept. 7. 12:29
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, elgondolkodok rajtuk. Ma próbálkozok a páromnál, hátha lesz kedve, szurkoljatok. Nem akartam, hogy így alakuljon vele, akármennyire is hihetetlen szeretem pedig.
2017. szept. 7. 14:34
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
Hát, még mindig egyenesebb lett volna, ha megbeszéled vele a dolgokat, minthogy fűvel-fával megcsalod.
2017. szept. 7. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:

Tudom de nem akarom összetörni. Ki akarok jönni ebből az egészből és azt akarom, hogy nagyon boldog legyen, nem akarom elrontani az egészet. Csak sajnos már megtettem.


Oké átfordult a kérdés. Mit tegyek? Mondjam el neki? Vagy minden eddigi hülyeséget felejtsek el és próbáljam láthatatlanul jóvátenni az egészet? Tudom hogy rajtam kívül kevés emberrel tudna jól kijönni, zárkózott nagyon és nem szeret ismerkedni. Nem gondoltam volna magamról hogy valaha ekkora egy gc* leszek.

2017. szept. 7. 15:12
 14/17 anonim ***** válasza:
Miért kell egyből arra gondolni hogy megcsalja a párját? Lehet nyitott kapcsolatban élnek és akkor nem megcsalás. Ilyen esetben amikor minden jó csak a szex nem érdemes a nyitott kapcsolatot megpróbálni és ha az se jön össze akkor marad a szakítás
2017. szept. 7. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

"Mondjam el neki? Vagy minden eddigi hülyeséget felejtsek el és próbáljam láthatatlanul jóvátenni az egészet?"


Az attól függ, hogy igazából te folytatni akarod ezt a kapcsolatot, vagy neked mindegy.

Mert az ilyen szánombánomos bevallásoknak két következménye szok lenni: vagy elfogadja, vagy nem fogadja el és szétmentek. Nnomosg - azon túl, hogy neked inkább az első verzió lenne a kedvedre való -, őt mindkettő terhelné, akárhogy döntene.

Szóval én azt javaslom, hogy csendben lépj túl a dolgokon.

Oszt' ha mégis piszkál a lelkiismeret időnként, akkor tegyél a kedvére valami jót.

2017. szept. 7. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Ha elmondanám, akkor magát hibáztatná és ezt nem szeretném. Valahogy csöndben túlteszem magam a dolgokon. Esetleg többiek véleményét is kikérem még.
2017. szept. 7. 15:50
 17/17 anonim ***** válasza:
És ha rájön hogy meg csalod,és nem izgulsz rá akkor mit fog érzeni? szerintem ne húzd az időt szakíts!!!
2017. szept. 15. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!