Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Akik szoktak járni prostikhoz,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik szoktak járni prostikhoz, milyen gyakran, és mennyit költötök rá havonta?

Figyelt kérdés
2017. szept. 24. 10:30
1 2 3 4 5
 11/42 anonim ***** válasza:
*pedálok
2017. szept. 24. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/42 anonim ***** válasza:

"Ültem már BMW-ben, vezettem is BMW-t. Nem éreztem semmi különbséget más autókkal szemben. Ugyanúgy 4 kereke van, van benne kormány meg pedálom, meg ugyanolyan ülésben ülsz, mint egy Suzukiban. Semmivel sem ad többet egy BMW/AUDI/Merci, mint mondjuk egy Swift. Legalábbis számomra nincs kézzelfogható különbség a márkajelen kívül."


Rossz a felfogásod. Mindkettő autó, csak nem mindegy milyen. Pl: anyaghasználati minőség, design, stb. Ne mond már nekem, hogy ha ránézel egy BMW-re meg egy Fiat puntóra, te nem látsz köztük esztétikai különbséget. A másik dolog pedig a presztízs, az adott márka közmegítélése. A BMW/Audi/merci egy státuszszimbólum, ami egy bizonyos üzenetet közvetít a tulajdonosáról (anyagi jómód, stílusérzék, menő vagyok, férfias vagyok, stb), míg a fiat puntó inkább azt közvetíti hogy (csóró vagyok, női kocsit vezetek, kicsi a farkam, egy lúzer vagyok). Most a szakadt 1000 éves bmw-ktől és a zöldséges merciktől tekintsünk el, azoknak semmi ilyen pozitív üzenete nincs. Amit pedig a puntó-sofőrökről gondolok, azt nem személyeskedésnek vagy sértegetésnek szántam, csak leírtam, hogy nekem mi jut eszembe ha mondjuk meglátok egy férfit fiat puntóban.


De van ilyen, hogy férfi/női-autó. Megint csak azt tudom mondani, hogy a te gondolkodásoddal van baj: konkrétan faék egyszerűségű. Mondok példát: egy opel corsa, fiat punto, VW beetle tipikusan női autók. Egy vw golf, egy 3-as BMW tipikusan pasi autók.

2017. szept. 24. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/42 anonim ***** válasza:
Vw passat, ford mondeo, ezek is pasi autók...
2017. szept. 24. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/42 anonim ***** válasza:
peugeot 206, nissan micra, tipikus női kocsik...
2017. szept. 24. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/42 anonim ***** válasza:

Legyen neked igazad, nem állok bele vitába, hogy van-e női és pasi autó.


Ami meg a leírtakat illeti, elég szánalmas hozzáállás, hogy előítéletekkel élsz a mindennapokban az emberek iránt. Az ilyen egyéneket próbálom minden téren kizárni az életemből, mert azon felül, hogy undorító viselkedés, még alpári is.

Miért kellene nekem jobban tisztelni egy BMW-AUDI-Merci-ből kiszálló embert, mint mondjuk azt, aki egy Swift-et vagy egy corsa-t hajt. Ugyanolyan ember, eszeik-sz*rik működésű, mint mindenki más. Semmivel sem kell többre tartanom, csak mert más autóból száll ki. Amúgy meg ezt a társadalom cseszte el sajnos, többet látnak egy használati tárgyba, mint ami valójában.


Egy BMW-re és egy FIAT-ra ránézve én ugyanazt látom: egy eszköz, ami A-ből B-be eljuttat. Csak más rajzolta, más jel van az elejére biggyesztve. Ennyi, semmi különbség nincs funkcionalitását tekintve. Az meg hogy milyen kívülről, kit érdekel? Használom és kész.


Egyik legjobb barátom például programozó project menedzser, nyilván ehhez mért fizetéssel. A mai napig tömegközlekedéssel és/vagy biciklivel jár. Nem érzi szükségét autónak, úgy van vele, hogy ha majd lesz család meg gyerek, akkor majd valami használt opelt vagy toyotát néz, ami családnak is elég tágas, és kész. Addig nincs értelme fenntartani egy autót, amíg elvagy nélküle.

(Nekem is csak a munka miatt kellett sajnos.)

2017. szept. 24. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/42 anonim ***** válasza:
Ha tehetem akkor olyan lányhoz megyek aki nem a klasszikus értelemben "prosti" mert nem hiányzik a lehúzás illetve ha rendszeresen látogatom akkor jön hogy "majd legközelebb ez is lesz az is lesz de fizess most picit többet légyszi", hanem inkább fizetek többet olyan lánynak aki mondjuk úgy nem teljesen hivatásos és akkor nem egy óra hanem egy éjszaka akár vacsi dumálás. Ilyet mondjuk alálni nem könnyű de ez nekem jobban tetszik mint elmenni lakásra azon aggódni hogy a manager mikor ugrik elő egy sarokból...
2017. szept. 24. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/42 anonim ***** válasza:

Ne forgasd ki amit írtam. Olvastál bárhol is olyat, hogy emberileg jobban kellene tisztelned a bmw-seket? A beszélgetés abból kezdődött, hogy mi kell a csajoknak. Én az ő szemszögükből írtam le a dolgokat, mert elég jól ismerem a gondolkodásukat, annak pedig semmi köze a tisztelethez. Ezek a márkák, státuszszimbólumok, ennyi, ebben minden benne van. És lehet ezen hőbörögni, hogy a "társadalom cseszte el", de ez minden korban jelen volt. A státuszszimbólumok egyidősek a társadalmakkal, csak régen más tárgy jelentette. És ha tetszik ha nem, azok a férfiak sikeresebbek a nőknél, akik birtokolják ezeket a státuszszimbólumokat. Attól, hogy téged hidegen hagynak, a attól még igaz.


A barátodnak van barátnője? Csak mert nehezen tudom elképzelni róla (kocka is, kocsival jár). Így hogyan akar családot? Amúgy miért jobb biciklivel járni, ázni/fázni, szívni a benzingőzt, és az életedet kockáztatni azzal, hogy elüt valami részed autós, mint beülni egy kényelmes kocsiba, és kényelmesen elmenni valahová? Ha van is barátnője, milyen programokat szokott csinálni neki? Hogyan mennek el kirándulni? Felülteti a 40 fokos koszos és büdös vonatra? Étterembe, hogyan viszi a nőjét? Felülteti a bicikli vázra?

2017. szept. 24. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/42 anonim ***** válasza:
elírtam, biciklivel jár
2017. szept. 24. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/42 anonim ***** válasza:

Nem kiforgattam a szavaid, csak ezt üzented burkoltan szerintem.


Ami meg a státuszszimbólumokat illeti, annak idején anyuméknak is megmondtam, hogy nekem nehogy megvegyék a méregdrága adidas meg ilyen-olyan műmájer cuccokat. Pedig megtehették volna, mert vállalkozásuk volt, egy évben 4 helyre is mentünk nyaralni, ebből kettő legalább külföld volt mindig. Érettségiig Londontó Párizsig mindent bejártam, bár ezzel sosem szerettem felvágni, most leírom, hogy tudd, nem azon múlt a márkás ruha, hogy nem lett volna rá pénz. Egyszerűen nem igénylem az ilyen marhaságokat.


Megtehetném ma is, hogy elmenjek a nagy ruhaboltokba, de minek, mikor a táskából vagy éppen a kínaiból ugyanazt megkapom töredék áron? Azért, mert az embernek viszonylag jó fizetése van, még nem kell két kézzel szórni. Ugyanabból az anyagból van a kínai ing is mint mondjuk egy Ragazzo.

Azért nem fogok többszörös árat adni valamiért, mert rávarrtak egy márkajelet.


Nincs barátnője, bár most van egy csaj, aki odavan érte, de gondolkozik rajta nagyon, hegy kezdjen-e vele valamit, mert ugye családot még nem akar egyelőre. Úgy van vele, hogy azokat a dolgokat, amiket szeret (korcsolya, biciklitúra stb.) egyedül is lehet csinálni, addig meg minek áldozza az idejét egy barátnőre? A barátnővel foglalkozni kell, s akkor az vagy a hobbi vagy a munka rovására megy ugye. Majd akkor, ha gyereket akar, keres valakit. (Ez a szemlélete mondjuk nekem kicsit fura, de hát ha ő így érzi, akkor én nem szólok bele.)

2017. szept. 24. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/42 anonim ***** válasza:
54%

Ha nem haragszotok meg, akkor nőként hozzászólnék.

Olvasom itt a "nők mire vágynak" dolgokat.

Háááát, én nem tudom, ti hol ismerkedtek, milyen nőkkel, de én annak is örülnék már, ha egy humoros, intelligens, számomra vonzó férfit találnék, akinek van egy munkája, és lehet vele programokra jönni-menni, és szeret engem.

Az, hogy egy nő csak Mercibe ül bele, és csak Hawaii-ra lehet elvinni nyaralni, az valami luxusprosti lehet...már elnézést.

Miért nem egy egyszerűbb, aranyos, kedves, bájos lánynál próbálkoztok?

2017. szept. 24. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!