Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Akik szoktak járni prostikhoz,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik szoktak járni prostikhoz, milyen gyakran, és mennyit költötök rá havonta?

Figyelt kérdés
2017. szept. 24. 10:30
1 2 3 4 5
 21/42 anonim ***** válasza:
5%
"Miért nem egy egyszerűbb, aranyos, kedves, bájos lánynál próbálkoztok?" Hallod, egyszer hetekig beszélgettem egy egyszerűbb, aranyos, kedves, bájos lánnyal, aki még 21 évesen szűz volt. Az első randinkon, kb 1 óra beszélgetés után ráterelte a témát az autókra, megkérdezte van-e jogsim, kocsim, és közölte, hogy neki nagyon tetszenek az 1-es BMW-k, és ha egyszer kocsija lesz, akkor tuti olyan lesz. Szóval hidd el, jobban ismerem a nőket mint te magad.
2017. szept. 24. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/42 anonim ***** válasza:

Hidd el, a túl csitti-fitti divatcicákat élből elkerültem eddig is és ezután is.

Csak mikor egy visszafogottabb lány is a fejedhez vágja az első randin, hogy ő a Puntóba nem ül be, ennyire nem adja le, akkor elgondolkozol, hogy mi értelme az egész csajozásnak.

Én úgy vagyok vele, hogy ezzel is haza tudnám vinni, ezzel is elmehetünk ide-oda kirándulni, megnézni pár nevezetességet. Csak tény, hogy a nőknek ez kevés... akkor inkább örömlány.

2017. szept. 24. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/42 A kérdező kommentje:
A prostikról írjatok, ne a roncsautóitokról.
2017. szept. 24. 13:52
 24/42 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, nekem akkor egyik sem volt, le is koptatott valami olyan indokkal hogy "nincs meg a kémia". Pár héttel később összejött valami kigyúrt BMS-s gyerekkel, akivel azóta is együtt van. De tudom, titeket soha nem érdekel hogy milyen kocsink van, mondhatunk 100 példát is, mindig pont véletlenül olyat fogtunk ki. De amúgy soha egy nőt sem érdekel...
2017. szept. 24. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/42 anonim ***** válasza:
Nem az előző vagyok, hanem a 21-es. A 41 százalékos.
2017. szept. 24. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/42 anonim ***** válasza:
Szóval érdekes, hogy két egymástól független embernek, is ugyan-az a tapasztalata. Jah és én sem randizok már elvből sem olyan csajokkal, akikről már ránézésre látszik hogy felszínes ribik.
2017. szept. 24. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/42 anonim ***** válasza:

Sajnálom fiúk :(

Én tényleg nem ilyen nő vagyok, ezért gondoltam, hogy nem megfelelő lányokkal próbálkoztok. Bár én nő vagyok, és egy nőnek vélhetően mások az igényei, mint egy csitrinek. Nem tudom, de tényleg gáz, amiket írtok :(

2017. szept. 24. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/42 anonim ***** válasza:

Nem azért írjuk, mert kábítani akarunk. Ezek csak a kőkemény tapasztalatok.

Nekem volt olyan, hogy egy nagyon jó ismerősünk lányával akartam összejönni, a szüleivel a mai napig tegeződök, meg jóban vagyunk. A lány azt mondta, hogy nem tud rám úgy tekinteni, rendes vagyok meg minden, de nem több barátnál. Azután összejött egy bankigazgatóval, 3 ház (ebből egy a Balatonnál) 2 autó + a céges. Az apja ki is tagadta mondjuk, és nem nekem mondta, de visszahallottam, hogy engem úgy említett megy egyszer, mint akit el tudna képzelni a lánya mellett. De hát ez van, nem voltam elég vastag neki.


Egyszerűen belefáradtam abba, hogy a nők sorozatban dobnak emiatt. Inkább elmegyek hivatásoshoz, neki a tiszteletdíjon kívül nem kell más...

2017. szept. 24. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/42 anonim ***** válasza:

#25

Feltörtél Öcsém, már 42%-os vagy.

2017. szept. 24. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/42 anonim ***** válasza:

29es!


😎💪🤜🤛 Lesz az még 43-is!

2017. szept. 24. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!