Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Kb 15 cm a farka a paromnak,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kb 15 cm a farka a paromnak, nem túl vastag, de szoktam dicsérni. Mégis úgy látom őt zavarja a mérete. Van így más férfi is?

Figyelt kérdés
2017. szept. 29. 10:24
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
66%

még nem találkoztam olyan pasival aki nem akart volna valami apróságot változtatni a farkán (nagyság, vastagság, görbület, bármi)


mint ahogy nem láttam még nőt aki a testén ne változtatott volna (haj, has, mell, fenék stb)

2017. szept. 29. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
78%
A volt páromé 16 volt, az istenért nem hitte el nekem, hogy jó, sőt, bizonyos pózokban sok is tud lenni. :(
2017. szept. 29. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Minden férfi nem hinném, hogy nagyobbat akar ezt biztos forrásból tudom, mivel én teljesen meg vagyok elégedve azzal ami van, szóval egy férfi biztosan van aki nem akar nagyobbat.
2017. szept. 29. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
13: reálisan gondolkodsz. Ritka.
2017. szept. 29. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

14:


Egy dolog hogy nagyobbat akarsz és elégedett vagy a mostanival, a másik hogy elégedett vagy és nem akarsz többet.


Ha most van a bankszámládon 10 millió forint, azzal lehet hogy elégedett vagy már és nem akarsz többet egyszerűen. De az is lehet hogy tudod hogy az sok pénz, de attól még szívesen csinálnál belőle még többet.

2017. szept. 29. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Pedig volt olyan szerelmem, aki a magáét kevesellte, hiába mondtam, hogy csodás. Komolyan, így éreztem, érezhette ő is.
2017. szept. 29. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
66%

Nekem valahogyan kimaradt az életemből ez a vékony- és rövidfasz-szindróma. Pedig meg sem közelíti azokat, akik itt a Gyakorin azt mondják, hogy átlagosak. Nem volt túl sok nővel dolgom, de egy sem mondott olyat, hogy kicsi lenne. Egy volt, aki azt mondta, hogy olyan átlagos. (Itt többek szerint ez az elnéző jóindulat szava arra, hogy kicsi.) Ezzel a nővel húsz évig voltam együtt. :)

Viszont az igaz, hogy nőt nem hagytam kielégítetlenül.

2017. szept. 29. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
0%
Engem is zavar ha dicsér a párom, igazából jobban izgatna, ha lekicsinylően beszélne a farkamról, akkor tudnám biztosan, hogy nem kegyes hazugság csak.
2017. szept. 29. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
0%
Nekem 17 cm, nem is vékony, a párom elmondása és reakciója alapján is velem a legjobb a szex a világon, sosem volt jobb, meg is frusztrál néha, hogy lehetne nagyobb... mi pasik igy vagyunk összerakva :/
2017. szept. 29. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!