Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A páromnak nem tetszik az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A páromnak nem tetszik az alkatom, pedig csinos lány vagyok, megoldás?

Figyelt kérdés
Kerek nagy fenekem van, A-B közötti kosárméretű formás mellem, széles csípőm. Olyan általános nőies testem van, nagyon sok fiúnak tetszem, mert az arcom se csúnya. Vannak szépséghibáim mint pl van egy kis pocakom, meg a karomon egy kis háj, ugye a leírtak alapján körte testalkatom van, viszont nem vagyok duci, inkább vékony vagyok, csak ugye ezeken a helyeken van pici feleslegem. A párom folyton azzal jön hogy nem tetszik neki hogy ekkora fenekem van és hogy hájas a hasam meg a karom. Nagyon rosszul esik, mert már így is fogytam 5 kilót miatta és én normális átlagosnak látom a testem de még mindig nem felelek meg neki. 166 cm és 61 kiló vagyok. Tényleg tetszik a testem a pasiknak a leírtak alapján , vagy a páromnak kellene hinnem?

2017. aug. 16. 11:59
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
92%
Válts pasit! Leírtak alapján nagyon rendben lehetsz testileg!
2017. aug. 16. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
96%
Miért jó neked, hogy ez a fsztarisznya a pasid?
2017. aug. 16. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 Igen, én vagyok! :) ***** válasza:
96%
Magadnak kell hogy tetsszél. Itt vége is a történetnek. Ha magadnak tetszel utána eldöntheted, mennyire szereted hallgatni, hogy hájas vagy.
2017. aug. 16. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
93%
Dobd ki a pitsába mielőtt tönkreteszed magad egy seg.fej miatt. Hidd el hamar le lehet csúszni a lejtőn. Egyébként ha nem tetszel neki minek van veled? Paraszt...
2017. aug. 16. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
15%
Majd ha mutatsz képet a testedrőp megmondom...így nehéz, mert az arányok is sokat javíthatnak/ ronthatnak... én a magasságodhoz max 55 kg- t tudnék elképzelni. A párom 170 cm és 52 kg. Sportosan vékony, nem gebe...zsír nuku.
2017. aug. 16. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
44%
Tényleg kép alapján lehetne pontosabbat mondani, én is 166 cm vagyok, viszont csak 53 kg, és még így is van rajtam felesleg, pedig egyben nézve én is vékony vagyok. De a fenekem nekem is nagy, csípőm széles, sőt még kis hasam is van.
2017. aug. 16. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
59%

Elvileg ehhez a magassághoz kb 5-10 kg plusz van rajtad, azaz még lenne mit fogyni.


De ezt CSAK AKKOR tedd, ha önmagad miatt meg az egészséged miatt akarod, azért, mert más valakinek nem tetszik, ne.


Az, hogy a "pasiknak" tetszel vagy sem, teljesen lényegtelen, ha a "párodnak" nem, akkor ez van. De azt nem értem, hogy akkor miért jött össze veled, ha nem az ö ízlésenek megfelelö vagy.


Szerintem két értelmes megoldás van:


1. Közlöd vele, hogy neked így jó, ahogy vagy, vagy elfoga, vagy mehet


2. Elküldöd, hogy keressen mást, meg te is keresel olyan valakit, aki nem akar emgváltoztatni.

2017. aug. 16. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
33%

Ez most vagy kamu, vagy te ferdítesz az alakodról és adod elő, hogy te vagy Mal Malloy és a gonosz férjednek ez sem kell.


Aztán kiderül, hogy előbb gurulsz, mint mész...

2017. aug. 16. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
73%

Nem mondjatok már hülyességet! 165 cm vagyok 60 kg és szeretik az alakom. Kerek fenekem van, szintén kis mellem, de formás lábam és hasamon is látszik az izom, igaz homokóra testalkatom van, de az majdnem olyan mint a Kérdezőnek. Karban lehetnék erősebb, de összességében feszes vagyok és nem folyok szét. Nem mindegy, hogy milyen a testfelépítésed, az a 61 kg leadott víz minimális zsírral vagy leadott zsír és egy picit felszedett izom.

A pasit viszont cseréld le. Minek van veled ha csak alázni tud?

2017. aug. 16. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
37%

#9


Jó ez az oldal, itt mindenkinek álomteste van. Jeeee, ez a jóvilág.

2017. aug. 16. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!