Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért nem akar lefeküdni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem akar lefeküdni velem a barátom?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Tudom hogy ez a 'tini párkapcsolatok 'kategória de sokszor nem érzem magamat még igazán felnőttnek:D

20 éves lány vagyok, 5 komolyabb kapcsolatom volt eddig, de egyikőjükkel sem feküdtem le. Sokan udvaroltak, és szép lánynak tartanak (még ha én nem is érzem annak magam) szóval nem emiatt nem volt semmi komoly dolog az eddigi barátaimmal. Egyikőjüknél sem éreztem magamat felkészülve a dologra. Most viszont lassan 4 hónapja lett egy barátom akiért teljesen odavagyok. A személyisége annyira megfogott hogy ha rajtam múlik a dolog én biztos nem megyek szét vele. Körülbelül egy hónapja viszont előjött egy olyan énem amit eddig nem ismertem. Rettenetesen kívánom őt. Ő is folyton mondja hogy mennyire kíván, de mindig visszafogja magát ha kicsit rámmozdul. Azt mondja mindig hogy velem várni akar. Elég sok barátnője volt előttem, de sokuk tényleg csak szexet akart vele, ő viszont sokszor mondja nekem hogy nem igényli annyira a dolgot. Viszont én nagyon félek hogy ha sokáig várok kihűl ez az érzés amit mostanában érzek. Lehet azért tart ettől mert én szűz vagyok?

20/L


2017. okt. 3. 01:01
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
79%
Nem igényli annyira? Lesznek itt gondok...
2017. okt. 3. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Konkrétan igen ezt mondta. Egyik barátnőjével sem kívánta annyira. Neki ez nem létszükséglet... legalábbis ezt mondja. De én már olyan nehezen bírok magammal...
2017. okt. 3. 01:07
 3/18 anonim ***** válasza:
86%
Lehet azért ,vagy lehet mást dönget..amúgy amit ide le írtál azt neki is mond el. Legjobb őszintének lenni.
2017. okt. 3. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
71%
Ezért lesznek gondok. Mindig neked kell majd kezdeményezni, netán könyörögni. Aztán megunod ezt, és otthagyod. De majd kiderül.
2017. okt. 3. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

Eleve nem létszükséglet, node azért fiatal, lelkes barátnővel mégis mire vár? Nem mondtad neki, hogy de te igényled s akkor mi lesz?

Ha nem érdekli igazán a szex, akkor miért jött össze szexet akaró nőkkel, trófeának, hogy húzzon még egy strigulát, s ennek örüljön? Nekem ez nagyon fura és elég aggasztó is. Mi lesz később? Te kaparod a falat, ő pedig hárít? Az elég baj, kéne az összhang.

De azt mondod, azt mondja, hogy kíván. Nem szembesítetted azzal, hogy a viselkedése nem erre utal s hogy mennyire ferde így az egész? Te kívánod, ő kíván, de ő mégse... WTF?

2017. okt. 3. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Lehet a ceruzara gerjed:D
2017. okt. 3. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Tipikus esete az "idiótával vagyok de nem keresek mást"-nak.
2017. okt. 3. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

A legvalószínűbbnek azt tartom, hogy volt pár kudarcélménye. Nem állt fel, nem tudott elélvezni, stb, és ez csökkentheti a libidót is. Szeret téged, nem akar elveszíteni, és fél, hogy egy esetleges kudarc elvenné a kedvedet. Főleg, hogy szűz vagy még, és első szexuális élményed lenne, lehetne az is, ha ő csődöt mond. Persze ez csak egy elmélet. A legjobb megoldás az lenne, ha őszintén beszélgetnétek erről. Mondd el előbb a te félelmeidet, érzéseidet, bármit. Nyílj meg neki, akkor neki is könnyebb lesz elmondania, mi a baja, ha van. Kérdezz is rá nyugodtan. De tapasztalatom szerint az emberek könnyebben elmondják a kényes problémáikat, ha előbb te is elmondasz nekik valamit, amit nem mondanál bárkinek. Így épül ki a bizalom, és így tudjátok legkönnyebben megbeszélni, megoldani a dolgokat. Ha szexre kerülne sor, nem kell egyből a közepébe ugrani. Fedezzétek fel egymást testileg és lelkileg is. Simán lehet az is, hogy te vagy az első szűz lány az életében, és fél, hogy mi lesz, ha oda kerül a sor.

Remélem, hogy őszinte hozzád, de az is simán lehet, hogy az "elég sok barátnő" nem is olyan sok, és az is lehet, hogy elég tapasztalatlan még.

2017. okt. 3. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
#7 +1
2017. okt. 3. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Miért nem akarsz lefeküdni velem a barátod helyett? xD
2017. okt. 3. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!